Lista ocen Lancia Lybra (270)

~Kierowca
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
zadnych problemow - wydajny system odparowania/odszraniania szyb (Wentylacja i ogrzewanie)
~janusz
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Dlugo zstanawialem sie nad kupnem samochodu .Po porazce z Toyota Previa , a tak ja zachwalano na forum za cel postawilem sobie samochod ktory jest tani w zakupie i naprawy stosunkwo tanie. Padlo na Marke LANCIA. Samochod naprawde warty rozwazenia zakupu na trasie nie mam rzadnych problemow z wyprzedzaniem ,redukuje do 3 biegu i odjerzdzam jak chce.polecam no i jeszcze ten dzwiek silnika :):):) Az lza w oku sie kreci na mysl ze ta marka...
~dyda22@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
jak na disla przy tym spalaniu bdb elastycznośc super (Silnik)
~wf200@onet.eu
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Najlepszy silnik w swojej klasie! Potwierdzeniem tego jest fakt montowania tego silnika m.in. do samochodów m-ki VOLVO. (Silnik)
~Jerzy
Sedan 2.4 JTD 135KM 99kW
Ogólna ocena 4.5, auto nie sprawia kłopotów lecz mogłoby być trochę solidniej wykonane
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Super ! Poprzednią opinię wstawiałem tu o Lanci przy 174 tys km i 5 lat temu . Teraz przy 307 tys i po tym czasie muszę przyznać ,że to naprawdę super auto ! Silnik rewelacja , olej po przejechaniu np 3 tys km czyściutki ,.reszta też b.dobrze .Niezawodna ! Trzeba tylko dbać. Już ją łapie trochę rdzy , ale zamierzam ją jeszcze sporo pojeździć ! Tłumik np jeszcze oryginalny od nowości , amortyzatory też ,..części nie drogie , auto b.luksusowe ....
~t_k@o2.pl
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Jeśli chodzi o elastyczność na 5 biegu można spokojnie jechać od 60km/h (Silnik)
~Tomek
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
silnik pracuje batrdzo ładnie a silnik jest eleastyczny (Silnik)
~Archikichot
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
nie wiem co tu pisać nieprzekonany do lancii człowiek musi do niej wsiąść, przejechać trochę i .... stanie się człowiekiem do lancii przekonanym
4,1
~Ws
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Fajne wyposażenie, wygodna, pali sporo ale nie zawiodła ani razu. Uroda dyskusyjna, mi odpowiada. Dynamika ok. Jak na 283tys km to jest świetnie, stan wnętrza naprawdę ok. Problem - progi i nadkola! Lubią rdzę. Tak czy inaczej, polecam. Mam wersję "drugą od góry", bez gps i telefonu ale z resztą dodatków, które o dziwo działają bezbłędnie :)