Lista ocen Lancia Lybra Sedan (73) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Zdumiało mnie wyciszenie ...zawieszenia. Działa zawsze bezszelestnie, co nie jest standardem nawet we współcześnie produkowanych, nowych autach. Przyjemnie słucha się cichego, ale rasowego brzmienia silnika (mruczy ładnie, z nieco wyższymi niż zazwyczaj obrotami).
~Tomisław
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
powyżej 120 km/h słychać silnik, o ile nic nie wyje, np u mnie w ciągu 2 lat wymieniałem 3 razy łożysko w kole, i znów wyje! mam również sprzęt bose i ponoć te wersje były jakoś lepiej wyciszone, ale jak mówię 120 km/h i silnik napiera
~Bartek
Sedan 2.4 JTD 135KM 99kW
im szybciej, tym ciszej... przy jeździe ponad 120 km/h słychac tylko szum powietrza. podczs gwałtownego przyspieszania słychać diesla, ale jest to bardzo ładny "włoski" dźwięk - w zasadzie czasem przyspieszam ostro tylko aby posłuchać silnika...
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
TO JEST W TYM AUCIE NAJLEPSZE. Przy 160km na autostradzie mozna słuchac w aucie Chopina. Auto jest GENIALNIE wyciszone. Zmusiła do tego konstrukotrów instalacja nagłosnienia Bose ( 6 głosników+subwoofer ). Cisza absolutna!
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Cicho jak makiem zasiał. w mojej zamontowane jest nagłośnienie firmy Bose które przy dobrym wyciszeniu zewnętrznych hałasów wspaniale brzmi. Jak Lybre to tylko z nagłośnieniem Bose....:)
~Mariusz
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Wyciszenie mogło by być lepsze, chociaż to może wina nieoryginalnego wydechu w moim aucie - a cena oryginalnego biorąc pod uwagę wiek auta jest totalnie z kosmosu!
~petrusm@wp.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Jest cicho do 110 km/h. potem już słychać wysokie obroty silnika i przez to wydaje się, że auto szybko jedzie. Porównując do innych aut, to wg mnie jest cicho.
~GTI AUTOHANDEL GRZEGORZ IWANICKI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
SYSTEM NAGłOŚNIENIA BOSE SPRAWIł ŻE WLOSI MUSIELI WYCISZYĆ AUTO I W TESTACH WYGRYWA ZE WSZYSTKIMI W AUCIE NAPRAWDE JEST BARDZO CICHO A PO WłĄCZENIU MUZY TO JUŻ POEZJA
~Carlos 270477@polbox.com
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Zimny silnik po remoncie ok, ale przed - traktor. Przy 120 km - samochód zaczyna gwizdać i huczeć- wloty powietrza źle ustawione ponieważ służą tu jako gwizdki.
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Nie słychać silnika, nie słychać dźwięków z zewnątrz - rewelacja! Do tego prawie w każdej Lybrze HiFi Bose sprawia, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością.
Lancia Lybra Sedan