Lista ocen Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW 1999-2006 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko pod ręką. Intuicyjne sterowanie zarówno komputera pokładowego, jak i klimatyzacji. Krótko mówiąc wszystko jest tam gdzie byśmy się tego spodziewali. Spore kieszenie w drzwiach i uchwyt na kubki poprawia zagospodarowanie wnętrza i pozwala na utrzymania łady w środku. Fotele w oparciach również mają kieszenie na drobne przedmioty pasażerów tylnych.
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Masa dodatków, czujników, przełączników - na szczęście ergonomicznie rozmieszczone nie przytłaczają. Jest bardzo dobrze! Schowek przed pasażerem - symboliczny z powodu poduszki powietrznej, ale oprócz tego schowek w podłokietniku, schowki w dzwiach, za przednimi fotelami i w konsoli - na drobiazgi.
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
pozycja za kierownicą nieco "krzesłowa" i początkowo nie mogłem się do niej przyzwyczaić. Ale z perspektywy czasu stwierdzam, że w "tym szaleństwie jest metoda". Siedzenia są wygodne nawet w bardzo długich trasach.
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
wszystko jest na swoim miejscu, dobra odległość centralnego panelu sterowania, obsługa prawie intuicyjna, dobrze umiejscowiony lewarek dźwigni biegów, dobra regulacja fotela i kierownicy
~Robert
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
doskonała ergonomia , kupiłem auto bez instrukcji obsługi i nie miałem żadnych problemów z obsługa wszystkich funkcji.Wszystkie przełączniki dokładnie tam gdzie ich się spodziewałem
~Joanna
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wyobraź sobie, że siedzisz pod palmą na leżaku - drink pod ręką z prawej strony, z lewej olejek do opalania, z tyłu parasol - wszystko na swoim miejscu, nic nie chcesz zmieniać!
~Petrus
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko dla mnie na swoim miejscu. Pomimo braku instrukcji można dośc szybko zapoznać się z funkcjami komputera i RO-CD.
~petrusm@wp.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko bardzo proste w obsłudze, przyjazne, miłe. Bardzo wysoki otwiera kolanem szybę.
~"Juras"
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
wskażniki, przełączniki - na miejscu, dobra regulacja kierownicy i foteli, wygodnie i przestronnie
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
11,7
~Marek
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko pod ręką działa mięciutko, precyzyjnie i ładnie wygląda.
Lancia Lybra Sedan