Lista ocen Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW 1999-2006 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Warto kupić. Oczywiście wszyscy będą mówić że włoskie auta psują się na potęgę i nie warto w nie inwestować, ale ja już wiem jedno: auto jak jest zadbane to jeździ bez problemów. W przypadku Lybry oprócz bezproblemowości użytkowania dostaje się coś jeszcze: prestiż. Przy dokonywaniu wyboru zasugerowałem się opiniami na tym portalu, więc czuję się zobowiązany również podać własną opinię. Nie żałuję wydanych pieniędzy na ten samochód.
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to nie wyobrażam sobie lepszego pojazdu. Ze względu na złą renomę grupy Fiat, moim zdaniem krzywdzącą samochody te mocno tracą na wartości. Dzięki temu można kupić super wyposażone auto i utrzymywać je za cenę utrzymania zwykłego kompakta.
~Joanna
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Za komfort się płaci, lecz nie znam innego auta na rynku, które oferowałoby taką wygodę, niezawodność i przyjemność z jazdy za podobne pieniądze. Ci, którym szkoda pieniędzy na samochód jeżdżą rowerem albo tramwajem.
~Robert
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
nie mogę ocenić kupiłem auto używane za rewelacyjna cenę.Nowego bym nie kupił , bo mnie nie stac.Ale porównując do innych luksusowych marek (oczywiscie używane) to chyba 4 z duzym plusem
~Petrus
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Dałbym najwyższą ocenę mając na uwadze cenę aut 4 letnich i starszych. Gdy ktoś się decydował na nowe, to straci w pierwszych latach 60-70 % wartości.
~petrusm@wp.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Luksusy, piękno, solidność wykonania za dużo mniejsze pieniądze niż szmelcwagony. Nie kradną samochodów i kołpaczków od alusów.
~qbi2@interia.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
warto kupić używane bo wychodzi znacznie taniej niż nowe a nie traci wiele na jakości
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Zaproponuj Szanowny czytelniku auto lepiej spełniające założenia tej kategorii.
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
za te same pieniądze nie ma na rynku auta tak ciekawego i z tak bogatym wyposażeniem
~"Juras"
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Nowe lybry są drogie, ale już dwulatkę można kupić za cenę bardzo atrakcyjną
Lancia Lybra Sedan