Lista ocen Lancia Ypsilon II (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moonwalker37@go2.pl
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Wydaje mi się że za te pieniądze trudno kupić samochód który: - nigdy Cie nie zawiedzie (jeśli o niego dbasz), - jest praktycznie bezawaryjny (tylko zużyte częsci) - fajnie wygląda (rzecz gustu) - ma fantastycznie dużo miejsca z przodu (czuje sie jak w samchodzie o 2-3 klasy wyżej kto nie wierzy niech sprawdzi) - ma bardzo tanie zamienniki części - trzyma sie drogi jakby był jej częścia:)) - wcale nie...
~adam
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
jako auto nowe byla dosyc droga, chociaz kupilismy ja w promocji, co znacznie uatrakcyjnilo jej cene. Teraz takie auto mozna kupic za okolo 10 tys. zl co jest cena moim zdaniem naprawde atrakcyjna. Co sie moze wydawac dziwne, wiekszosc egzemplarzy pochodzi z polski ma udokumentowany przebieg i jest w dobrym stanie. Polecam to auto wszytskim, ktorzy kieruja sie w wyborze auta glownie emocjami, uwaga latwo mozna sie zakochac
~Fenek (szwolezer@wp.pl)
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Jako że to Lancia, więc szybko traci na wartości. Dobrze wyposażony (klima, elektryka, komputer, radio z CD, nawet skóra etc.) egzemplarz z nie za dużym przebiegiem można kupić poniżej 10 000 PLN. Jak zawsze, lepiej dopłacić trochę, kupić auto zadbane i cieszyć się jazdą, niż kupić szrota z okazji i wozić się na lawecie od serwisu do serwisu. Polecam silnik 1.2 16v 86km.
~maciek75
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak wiadomo Lancia to małe auto eksluzywne i ja się a tym zgadzam.Za rocznik 1999 z przebiegiem 73000km (udokumentowanym z książką serwisowa)zapłaciłem 3900PLN.Autko wewnatrz i na zewnątrz wygląda jak nowe(po zrobieniu polerki lakieru bo wyblakł).Polecam wszystkim.
~Dawid Z.
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Nic dodać, nic ująć. O niebo lepsza od konkurencji w tym przedziale cenowym. Tylko pamiętajcie; kupując włoskie, małe i zadziorne autko nie patrzcie na nie przez pryzmat \"niezawodnego\" polo itp. Włoskie auta kupuje się sercem, nie rozumem ;]
~1nt3rn@ut@
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Doskonały stosunek jakości do ceny. W cenie Punta I generacji dostajemy samochód dużo bardziej oryginalny, lepiej wyposażony i z ocynkowaną blachą. W tej cenie i w tej klasie samochodów nie znajdziemy nic lepszego. Osobiście bardzo polecam.
~oleksy@poland.com
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
niewypał mojjego życia. Tak to jest jak się człowiek napali. Postanowiłem nigdy nie kupować żadnego wchodzącego do sprzedaży nowego modelu (nawet innej marki). Podobno zawsze należy przeczekać testy "na ludziach". Potem fabryka poprawia.
~Igoruss
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Jak na niewielkie pieniądze to naprawdę dobry, można by nawet rzec że nieco luksusowy samochód. Bo mało który pojazd w tej cenie zaoferuje tyle udogodnień i taką stylistykę. Bardzo dobre auto dla młodego kierowcy
~papaj400@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
za nowy model trzeba sporo zaplacic ,ale przy aucie uzywanym wydatek jest znacznie mniejszy i przy niewielkiej inwestycji w czesci eksploatacyjne mozna cieszyc sie prestizem i wygoda wsrod aut z tej klasy.
Dziennik kosztów dla Lancia Ypsilon II
8,2
9,7
~niki129
Hatchback 1.4 12V 80KM 59kW
Ceny na rynku wtórnym są bardzo atrakcyjne. Można znaleźć auto bardzo dobrze wyposażone i wykończone. Polecam wersje LX z Alkantarą.