Lista ocen Lancia Zeta (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jazeon
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
Wcześniej miałem Lancie Deltę Nouva (II generacji). Tam cofanie to była prawdziwa sztuka, a tu... zero problemów. Tylko Seicento mi się lepiej parkowało tyłem. dzięki wysoko umieszczonym fotelom bardzo dobra widoczność do przodu, co przydaje się gdy się wyprzedza sznur samochodów (widać ponad ich dachami). Oczywiście TIR to nie jest i ciężarówka przed nami potrafi utrudnić planowanie wyprzedzania.
~Jędrzej1002
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Rewelacja. Moja żona trochę się obawiała tego kolosa, ale po kilku jazdach się przekonała. Niestety dobra widoczność przekłada się na bardzo mocne nagrzewanie się wnętrza, ale nie to chodzi w tym punkcie oceny, zatem, ocena najwyższa. Zwłaszcza, że mój 1.5 roczny syn jest zachwycony, że wszystko widzi podczas jazdy.
~wyrzyk 27
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
wspaniała, akwarium (dwa szyberdachy),wysoko się siedzi i nawet moja zona zwolenniczka małych aut jest zachwycona widocznością, jedynym błędem jest zbyt szerokie słupki przednie
~hary
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
widocznosc ok we wszystkich kierunkach oprocz kierunku przod-skos.wielgachne przednie slupki zaslaniaja niesamowicie duzo.
~Łukasz
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
Kabina dopracowana perfekcyjnie, nie ma sie do czego przyczepic, słupki tak zbudowane ze nie ograniczają widoczności 5+
~Pioto
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
Widoczność dobra, duże okna, krótki przód, do tyłu warto zamontować sobie czujnik parkowania.
~settimo@vp.pl
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
duze szyby krutki tył dobrze sie parkuje , nie widzać przodu to mała wada
~torunpiotr@wp.pl
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Z powodu płackiego tyłu Lancii cofanie jest banalnie proste.
~Robert
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
duże płaskie szyby, widoczność jak w akwarium
Dziennik kosztów dla Lancia Zeta
7,1
~ostrowiecrafał
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
wysoko, dużo lepsza niż w osobówce