Oceny Land Rover Defender – wybierz generację

Najnowsze oceny Land Rover Defender

~commar
Land Rover Defender II
Samochod rewelacyjny, tylko dla maniakow. Nie polecam normalnym uzytkownikom motoryzacji. Jest to ciagnik rolniczy dostosowany do szybszej jazdy, gdy pada deszcz w srodku jest mokro, gdy swieci slonce goraco, a w dluzsza trase sie nie nadaje, bo glosno jak na lotnisku, trzesie i predkosc przelotowa to 80-90 km/h, wiec sie dluzy. Dla ludzi ktorym to nie przeszkadza samochod idelalny, w teren wjedzie wszedzie, ale trzeba miec wyciagarke pod...
~maroco2
90 Station Wagon 2.4 TD4 122KM 90kW
Land Rover Defender III
Auto nie dla każdego. W kabinie jest dość ciasno. Na tylne siedzenia wchodzi się przez bagażnik i jest to dość niewygodne. Twarde zawieszenie. Trzęsie na nierównych nawierzchniach. Można by jeszcze wiele pisać o niedoskonałościach tego auta. Dla tego nie jest dla każdego. W terenie - niezastąpiony ale trzeba mieć dobre opony. Poza drobnymi usterkami w układzie hamulcowym i problemy z zawieszeniem tylnej osi, samochód działa bez zarzutu. Ja...
~Maciek
Land Rover Defender II
Defendera trzeba lubić. Ja lubię, mimo, że już nie posiadam. Ale jeszcze sobie kupię. Na pewno. Ma mnóstwo wad, niedoróbek. Jest momentami okropny i nie do zniesienia. Ale jest taki jakiś prawdziwy. I piękny. Moja żona go uwielbiała, mimo że wnętrze przypominało T34. To jest auto z którym nie można się nudzić. Miałem w życiu mnóstwo samochodów, oldtimerów i terenówek. Ale najlepsze wspomnienia zawsze wiążą się z Defenderem. I mimo, że upłynęło...
~Wacław Skowron - venzel wp.pl
110 Station Wagon 2.4 TD4 122KM 90kW
Land Rover Defender III
Niezawodny samochód w BARDZO ciężki teren - sprawdził się na wyprawach do Burkina faso, Mauretanii, Afganistanu, w Pamir. O jachtach mówi się, że zachowują się bardzo dzielnie. LR jest bardzo dzielny - jego wady, można spokojnie pominąć.
~LR
Land Rover Defender II
Samochód tak indywidualny niczym Ferrari 599 GTO. Trzeba go albo potrzebować do pracy, albo kochać. Jeżeli nie spełniasz tych kryteriów kup Mercedesa klasy G. Jeżeli lubisz szpanować po mieście to prędzej ludzie Cię wyśmieją niż podziwią za Defendera. To jest wół roboczy. Ale delikatny.
3,3
~michal
110 2.5 TDi 113KM 83kW
Land Rover Defender II
3 lata jeździłem disco, mówią o nim \"do wszystkiego\" dla mnie okazał się do niczego, ani wygodny, ani dobry w terenie, ani pakowny, etc. Def jest konkretny, niwygodny, głośny, leci woda do kabiny w czasie deszczu, ale dobry w terenie, miejsca od cholery, jazda i patrzenie na niego z okna wieczorem daje mi dużo frajdy :)
2,8
~xxXXxx
Land Rover Defender II
Jedyny mily momeny w zyciu jaki wspominam, to wyjazd nad morze. 4 ludzi zapakowanych, bagaznik zaladowany po sufit, 90 - 110 km/h, auto spalilo 9 litrow. na szczescie mialem dobre naglosnienie to jakos wytrzymalismy podroz, a na miejscu trafilem na maniaka 4x4... i dzieki temu zjechal nam z ceny za pokoj. Tak, to jest moment ktory wspominam bardzo milo:))))) az lezka kreci sie w oku ;-)
~Łukasz
Land Rover Defender II
Defender 110 model 3-drzwiowy - silnikiem 200TDi rok 1992. Auto specyficzne - nie dla każdego. Trzeba naprawdę wiedzieć, że chce się tym zjawiskiem jeździć a dopiero potem kupić, bo inaczej będzie duuuże rozczarowanie. To jest TRAKTOR ale przekonanym da dużo frajdy i w terenie, i na asfalcie. Jeździ się spokojnej niż osobówką i bez pośpiechu (z angielską flegmą:))
~sainz
110 2.5 TDi 113KM 83kW
Land Rover Defender II
Hm. Cały ten serwis jest dla ludzi, którzy się wahają pomiędzy Focusem a Astrą, a Defendera jak ktoś chce mieć to te opinie na nic mu. Bo to auto z charakterem jak garbus, uaz czy mustang z 1969 :) Tak więc będziemy jeździć tymi autami bo je lubimy i tyle (chciałem napisać kochamy ale kobieta mnie bije). Faktycznie dobrze jest mieć drugie auto "normalne" - ja nie mam i się nie mieszczę na parking podziemny w supermarkecie :)
2,3
~The Emperor
110 2.5 83KM 61kW
Land Rover Defender I
Tego 30 letniego już auta (nie był to jeszcze wówczas Defender) nie można oceniać dzisiejszymi kryteriami. W terenie jest nie do zdarcia. Cokolwiek się zepsuje, wystarczy młotek i jedzie sie dalej. Do codziennej jazdy nie nadaje sie w ogole. Do ekstremalnej jazdy w terenie nie wystarcza jednak stary 2,3 litrowy silnik.
Land Rover Defender