Ocena kierowcy - Land Rover Defender II 110

sainz, 17 lat temu
Silnik 2.5 TDi 113KM 83kW
Rok produkcji 1996
Land Rover Defender II 110 2.5 TDi 113KM 83kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Hm. Cały ten serwis jest dla ludzi, którzy się wahają pomiędzy Focusem a Astrą, a Defendera jak ktoś chce mieć to te opinie na nic mu. Bo to auto z charakterem jak garbus, uaz czy mustang z 1969 :) Tak więc będziemy jeździć tymi autami bo je lubimy i tyle (chciałem napisać kochamy ale kobieta mnie bije). Faktycznie dobrze jest mieć drugie auto "normalne" - ja nie mam i się nie mieszczę na parking podziemny w supermarkecie :)
Porządny, oryginalny dźwięk diesla. Elastyczny (w sumie dzięki skrzyni). Nic się z silnikiem nigdy nie działo złego - nawet całkowicie pod wodą :)
No skrzynia jest ok. Jedynie dźwignia zmiany długa i trzeba się namachać - no ale cóż - pewnie tak ma być. To w końcu auto dla silnych dużych chłopaków :) (no dobra raz się krzyżak urwał i wał mi chciał wejść do auta) :D
Bez komentarza - to LAND ROVER. Głośno, stuka, buja ale wytrzymuje wszystko!
to trudne pytanie. Do przodu rewelacja - bardzo wysoko widać wszystko ponad dachami innych a kończy się tak że parkowanie bez problemu. Do tyłu - gorzej (110) jak coś ma mniej niż 1,5 to ląduje pod kołami. Prawe lusterko choćbym nie wiem jak ustawiał to zawsze coś prawie zepchnę na barierkę przy zmianie pasa. Może wymienić lusterko? eee
Tu nie ma ergonomii. Tu jest kierownica i liczniki (które zresztą i tak mi nie działają - i dlatego przebieg mocno orientacyjny). I tak ma być żeby ktoś nie pomyślał, że krytykuje.
Ogrzewanie webasto - inaczej w zimie nie polecam. (chociaż znajomi w węgieskiej górce w zimie jeżdżą otwartym uazem - co kto lubi)
Przepotężne ilości wolnego miejsca :)
Brak
No jak na taki czołg łamiący wszelkie prawa budowy aerodynamicznego samochodu to fantastyczne. Byłem zaskoczony.
nie dotyczy (to jak z biletami na mundial - jak ktoś był napalony to i kupił za 500 euro) :)
Ha ha ha ha. No to się pośmialiśmy. Wycieraczki to mi działają jak chcą, liczniki nie pracują od nie wiem nawet kiedy. Przecieka każdym możliwym elementem. Siedzenia żeby przestawić trzeba użyć młotka. Hura - to przecież Land Rover - juuuuhuuuu
nic. (no oprócz tego krzyżaka - ale to jazda w mocnym terenie go załatwiła)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDi 113KM 83kW [l/100km]

12,0