Ocena kierowcy - Land Rover Discovery I

Wojtas, 18 lat temu
Silnik 2.5 TD 113KM 83kW
Rok produkcji 1996
Land Rover Discovery I 2.5 TD 113KM 83kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
wszystko w należytym porządku, jest to bardzo fajna zabawka dla dużych dzieci, świetne do jazdy po zakupy do sklepu jak również do zabawy w błocie, szkoda tylko ze aby sie bawic naprawdę fajnie w błocie trzeba sporo do tego auta dołożyć
jak na diesla przy tej mocy i tej masie samochodu nie można spodziewać sie rakiety, jest wystarczająca, nic dodać nic ująć
bardzo dobrze zestrojona, w sam raz nadaje się na drogę oraz w teren, dodam ze mam skrzynię ręczną i nie ma do czego się przyczepic
jest to baaaardzo wygodne auto terenowe. Powiem tyle, że jeździłem innymi terenówkami i wydaje mi się ze ma najlepiej zestrojone zawiesznie ze wszystkich prawdziwych terenówek, świetnie nadaję się na nasze dziurawe drogi
muszę szczerze przyznać ze ma trochę za małą tylna szybę, no i trzeba przywyknac do manewrów, ale kilka dni nauki i już wszystko w porządku
wszystko na swoim miejscu i łatwo dosępne oraz nie ma najmniejszego problemu z obsługą
mam auto bez klimy, ale normalne chłodzenie oraz ogrzewanie działa bez zarzutu
z przodu bez zarzutu, z tyłu, jeśli na przednich siedzeniach siedzi ktos, kto lubi dużo wolnego miejsca, wysokie osoby mogą mieć trochę za mało miejsca dla nóg
przktycznie się nie słyszy ze jeździ się dieslem, oby wiecej limuzyn miało tak dobrze wyciszone wnetrze
bardzo dobra jak na taką masę pojazdu
jest to auto za które można dac każde pieniądze
jest to angielskie auto, a jak wiadomo lubią one mieć kaprysy, ale ogólnie wszystko ok
na szczescie nigdy auto to mnie nie zawiodło

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 113KM 83kW [l/100km]

9,4