Oceny Land Rover Discovery IV 3.0 D 245KM 180kW 2010-2011

Land Rover Discovery IV 3.0 D 245KM 180kW 2010-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Discovery IV 3.0 D 245KM 180kW 2010-2011

3,6
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Rok po ostatniej ocenie tutaj - około 28k km więcej niestety musze dopisać pare krytycznych uwag. Rok temu zakończyłem wpis na konserwacji ramy i jakiś naprawach w zawieszenie (Wpis od Piotra) . Chwile potem: Awaria kolektorów ssących - wymiana i naprawa obu około 10k PLN - potem 20k km spokojnej bezawaryjnej jazdy i zaczęło się: Podczas serwisu ogólnego - sugestia mechanika na remont zawieszenia - luzy i konieczność wymiany tulei i...
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Bardzo komfortowy solidny duzy samochod rodzinny swietnie dajacy sobie rade poza szosa. Dosyc drogi w utrzymaniu - jednak o ile serwis jest wykonywanie rzetelnie i wszelkie usterki usuwane sa na biezaco do tej pory niezawodny!! Kupilem uzywanego z przebiegiem 180k km po wymianie DPF'u i wszystkich akcjach serwisowo/przywolawczych. Jezdzi bez zarzutu, kilka awarii wystapilo jednak zadna nie unieruchomila pojazdu: okolo 190k km - uszkodzenie...
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Jedyna awaria jaka mi się przytrafiła to przetarta wiązka CAN, z tego powodu samochód pokazywał setki głupich błedów. Dobry elektryk uporał się z odnalezieniem i naprawą usterki w 2 godzinki. Samochód świetny w terenie, wspaniale zachowuje się także na trasie. Spalanie... no cóż, auto które waży nie będzie Paliło 5l, natomiast w moim przypadku w cuklu mieszanym 70% miasto i 30% trasa, wynik srednia 10,5 l
2,9
~Mirco
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Kultowy ,luksusowy samochód za jedyne 300.000.00 okazał się "kupą" złomu.Przy tylu wadach i niedoróbkach samochód powinie być znacznie tańszy.Brak reakcji i olewające podejście dilera na wady fabryczne(w moim aucie były usunięte po roku)
~Robert 43
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Discovery IV uważam za bardzo dopracowany model Land Rovera. To już mój trzeci Land-ek. Wszystko to co mnie drażniło w poprzednich modelach zostało zmienione. Świetnie się prowadzi IV-kę. Ma luksusowe właściwości, choć to w pełni terenowe auto. Bardzo starannie i schludnie wykonany. Kanciasty kształt, dla ludzi konserwatynie patrzących na terenowe auta. Mający jednak dużo nowoczesnych rozwiązań, włącznie z tzw bajerami.POLECAM.
~roman
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
na razie bez żadnych problemów auto na gwarancji 5-letniej przeglądy w ASO to inna bajka 2700zł trzeba dać w standardzie i dodatkowo jak coś wyskoczy. O zmianie na razie nie myślę
~marcin45
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Jestem bardzo zadowolony, całościowo to naprawdę kawał solidnego auta. Nigdy mnie nei zawiodło.
~tyrr
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
W porównaniu do2,7 dużżża różnica na plus,chyba że 2,7 był podrasowany (Silnik)