Oceny Land Rover Discovery IV 3.0 D 255KM 188kW 2011-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Land Rover Discovery IV 3.0 D 255KM 188kW 2011-2016

~dagobert_piastowic
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Od zawsze jestem fanem marki, bywałem w Souhill, od wielu lat marzyłem o Discovery, a IV to według mnie najlepszy LR w historii, znacznie poprawiony (w odniesieniu do nie najlepszego III), nowa jakość w marce - co zresztą widać na ulicach! Wbrew obawom wielu, przejęcie przez hinduską Tata przyniosło potężnego kopa marce i od 2011 LR robi coraz lepsze wozy. Dodatkowo awaryjność znacznie spadła i już nie "trzeba kochać, aby kupić" ;-) Wóz daje...
~małomiasteczkowy
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Duże przestronne auto z wysoką pozycją jazdy, świetnym widokiem na drogę, wyciszeniem i właściwościami terenowymi. Auto praktycznie na każdą nawierzchnię, bezpieczne ale dynamiczne. Model LR4 zbudowano na ramie zintegrowanej z nadwoziem (Integrated Body Frame), co stanowi hybrydę pomiędzy klasyczną budową auta na ramie a całkowicie samonośnym nadwoziem. Podsumowując - wyjątkowe, piękne w swej klasycznej formie i praktyczne auto. Polecam.
~Rafał
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Genialne auto - pozbawione wad, o znakomitych właściwościach jezdnych i doskonałych terenowych. Mój pierwszy Land rover i z pewnością nie ostatni. Jestem w nim zakochany i z wzajemnością - nigdy nie mnie nie zawiódł.
~Marek
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Perfekcjonista na asfalcie, szutrze i na drodze leśnej.
~Maleńki
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Genialne autko. Klasyk za życia. Ostatni model z dużych pięknych terenówek.
~NUR
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Samochód wręcz kultowy. Nie do imponowania innym, ale do dużej satysfakcji z jazdy w każdym terenie. Do jeżdżenia z myśleniem.
~pkk
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
w IV lepszy niz w III - ekonomiczniejszy i lepszy moment (Silnik)
~Black Landy
Terenowy 3.0 D 255KM 188kW
Mam 8-biegowa skrzynie. Przy normalnej jezdzie zmienia biegi niezauwazalnie. Mozliwosc manualnej zmiany biegow manetkami na kierownicy. (Skrzynia biegów)