Oceny Land Rover Freelander– wybierz generację

2,5
~Agata
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Land Rover Freelander I
Nikomu nie polecam, jedyny jego walor to śliczna nowoczesna sylwetka.
~bykownia@op.pl
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
Land Rover Freelander I
auto prezentuje sie swietnie mimo swoich lat nadal jego sylwetka nie jest przestarzala jak w przypadku innych aut.jest bezpieczny polecam rodzinom z dziecmi ale nie za duzymi.warte swojej ceny mimo uzytych do wykonczenia tandetnych tanich plastikow brak podpurki na lokiec.kierownica swietnie lezy w dloni.obsluga przyciskow troche denerwuje bo sa za daleko po co oni sie pchali do tej srodkowej konsoli jak drzwi zoslay puste a jest tam naprawde...
~JanKazimierz
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
Samochód oceniam na 4+. Mógłby mieć rozłaczany napęd i mniej palić
~andrzejb@autograf.pl
Soft Top 2.5 V6 24V 177KM 130kW
Land Rover Freelander I
Dobry samochód i na trasę i w terenie.Dobry silnik i zawieszenie. Skrzynia automat spisuje się idealnie.
~ArturP
Land Rover Freelander II
Zakup z wyboru. Ciekawe, bezpieczne i nietuzinkowe auto. Układ przeniesienia napędu sprawdza się bardzo dobrze - zwłaszcza, w obecnie panujących warunkach tryb zimowy spisuje się świetnie. W \"prawdziwy teren\" się nie zapuszczam, ale bardzo często bywam na budowach u moich klientów - dojazd przez błotniste pole to całkiem niezła zabawa :):) Chyba jedyne auto na rynku, w którym można z SUV\'a wysiąść w czystych spodniach - progi mają osłonę...
~consilieri
Land Rover Freelander II
jest bardzo ładny i wzbudza zainteresowanie ,tak kobiet jak i mężczyzn, ma po prostu dyskretną klasę, znakomita ergonomia, ekonomiczny silnik i niskie spalanie (8.5-9 litrów ON), technicznie wyprzedza konkurencję -patrz na stronę producenta to się przekonasz, że posiada rozwiązania do jazdy w terenie nie znane przez innych
~rafi333
Land Rover Freelander II
śmieję się, że jakby ktoś mnie zeskanował pod względem oczekiwań wobec samochodu - to wyszedłby Freelander II
~Lublinianin
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Land Rover Freelander I
Po roku czasu jazdy tym autem. Jestem bardzo mile zaskoczony. Zgrabny, mocny, niezawodny samochodzik, doskonale daje sobie radę na śniegu i lekkim terenie. Jednostka napędowa TD4 jest najlepszym wyborem w klasie tych samochodów. Nie polecam innych diesli. Różnica jest przeogromna.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander
9,7
7,2
18,0
3,3
~Marek, Gdańsk
Land Rover Freelander II
Generalnie dość ciekawe autko jak się patrzy na nie z boku. Przy bliższym poznaniu wychodzi angielska niechlujność, brak wyposażenia co w odniesieniu do ceny nie powinno mieć miejsca (140 tys w 2010 roku). Ma wady, a największa z nich to pakowność i wysokie koszty utrzymania.
2,5
~Dawid
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Land Rover Freelander I
Nie kupujcie tego auta, zapłacicie za nie nie 20000, a 40000!
Land Rover Freelander