Oceny Land Rover Freelander II

Najnowsze oceny Land Rover Freelander II

3,6
~jakulec
Terenowy 2.0 Si4 240KM 177kW
Osobiście to jestem zakochany w tym samochodzie - mam terenówkę, auto rodzinne i samochód na co dzień w jednym. Nie za duży, nie za mały, pojemny, wygodny. Pasuje mi osobiście - ale to nie jest samochód dla każdego. Bardzo porządnie jeździ; na asfalcie nie gorszy od wielu osobówek. Dwulitrowy, doładowany silnik daje radę w każdej sytuacji; jeśli ktoś lubi "start ze świateł", to niejednego zadziwi. Nigdy (jak dotąd) się nim nie zakopałem - ani...
~ArturP
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Zakup z wyboru. Ciekawe, bezpieczne i nietuzinkowe auto. Układ przeniesienia napędu sprawdza się bardzo dobrze - zwłaszcza, w obecnie panujących warunkach tryb zimowy spisuje się świetnie. W \"prawdziwy teren\" się nie zapuszczam, ale bardzo często bywam na budowach u moich klientów - dojazd przez błotniste pole to całkiem niezła zabawa :):) Chyba jedyne auto na rynku, w którym można z SUV\'a wysiąść w czystych spodniach - progi mają osłonę...
~Patryk F.
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Kupiłem nowe auto w Polskim salonie, jeżdzę nim 13 lat. Sam praktycznie serwisuje ten samochód nigdy mnie nie zawiódł, oleje i płyny co roku liquid Molly, filtry co rok, wymieniłem odmę 700 zł, rozrząd co 60 tyś. Rurę do przepustnicy 200 zł nigdy nie zapaliła mi się żadna kontrolka na desce,
~tron33
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
w wyposażeniu HSE jest nie do pobicia. Auto sprawdza się jako szybkie, pakowne i w terenie godne uwagi. Napisałem godne ponieważ nie mam doświadczenia z terenem. Ostatnio jednak jeździłem po bezdrożach ( naprawdę bezdrożach, z dużymi kątami natarcia, błoto, kamienie, opony letnie szosowe) i bez problemów dawał radę.
~zwt
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Mechanicznie przez prawie 100, 000 Km żadnych problemów. Jazda trochę w terenie i na długich trasach do 1000 km dziennie ok. Jezeli ktoś szuka używanego dzielnego SUV-a na teren i do na dalsze trasy to gorąco polecam. mam je od nowości czyli od 2010 roku.
~zwt
3,3
~Marek, Gdańsk
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Generalnie dość ciekawe autko jak się patrzy na nie z boku. Przy bliższym poznaniu wychodzi angielska niechlujność, brak wyposażenia co w odniesieniu do ceny nie powinno mieć miejsca (140 tys w 2010 roku). Ma wady, a największa z nich to pakowność i wysokie koszty utrzymania.
~freel2
Terenowy 3.2 i6 233KM 171kW
to był doskonały wybór jeśli ktoś chce porządnego samochodu z dużą mocą, świetnie wyposażonego to jest to właśnie mój Free ;) zapomnialem jeszcze dodać o świetnym systemie terein response, w zimie świetna sprawa. Freelander II z benzynką 3.2 i LPG to dla mnie idealny samochód.
~bgo72
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Gdyby nie poważne awarie i mała przestrzeń bagażowa oraz fatalny serwis to byłby to dla mnie prawie idealny samochód. Niestety za trochę większego SUVa trzeba zapłacić majątek. Czytając opinie na temat tego modelu mam wrażenie , że trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Wiec zaryzykował bym stwierdzenie , że kupił bym to auto jeszcze raz.
~Darek S
Terenowy 2.2 TD4 150KM 110kW
takiego samochodu szukałem, nie za duży ale nie mały, prowadząc ma się odczucie jazdy większym samochodem niż jest faktycznie, optymalny do jazdy na codzień w 90 % miasto, przyjemny do pobawienia się w terenie, potrafi więcej niż się spodziewamy.