Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Standard

pawel9031@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2000
Land Rover Freelander I Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Jako kierowca siedzsz wysoko chyba poczuci bespieczeństwa
Silnik : pada uszczelka pod głowicą prz przegiego około 100tyś km koszt około 1300zł , pali zawsze nawet w spore mrozy,czasami kiepsko grzeje,jak zakłedasz gaz to tylko pełen wtrysk i do tego wymiana świec i pelca oraz kopółki zapłony,do silnika trzeba lać dobry olej, generalnie nie jest żle.
Przeniesienie napędu : troche wyje tylny most ale nie mam pomysłu jak to naprawić -przy więkrzych prędkościach tj około 80 km.
Układ elektryczny : wyłączył się szyberdach ,czasami szwankuje tylna szyba jak otwierasz tylne drzwi to się automatycznie obniży jednakgdy zamykasz to trzeba ją ręcznie trochę zciągnąć
Generalnie nie jest to aute w teren,nie jest zrywne i szybkie .Jak wyprzedzasz to siętrzeba dwa rary zastenowć , słabe hamulce w stosunku co do masy.Jak coś padnie to trzeba szukać czę ści za rożsądne pieniądz długo a i mechanicy często nie mająpojęcia.Jak go kupisz to warto mieć jeszcz jedno auto w domu bo generalnie się nie psuje ale jak już to napewno postoi pare dni w warsztacie.
Pracuje równo i na BP i na LPG z przyspieszaniem kiepsko 1.8 za słaby ,dość cichy
Do przodu biegi dobrze , wsteczny trzeba czasami mocniej docisnąć
Na tracacm bsz kolein jedzie dobrze w koleinach trzeda trzymać mocno kierownica,
dobra
otwieranie elektryczne szyb mogło by być w drzwiach a nie w środkowym panelu
Szyby nigdy nie parują ,klima dodra , czasami słabe ogrzewanie
Nie ukrywajmy za 25tyś zł mamy auto na które wszyscy zwracają uwagę , ty masz dwie poduszki ,klime,elektryczne szydy ,lusterka,szyber dach ,ładny wygląd.W środku troche trzeszczy,tapicerki średniej jekości.Silnik z rozsąnym SPALANIEM . No i co ważne jest to LAND ROWER mam nadzieje że sięnikt nie przestraszył w gruncie rzeczy to dogre auto choć trzeba my troche wybaczyć.
Zawsze dojechałem do domu
Psuje się ja każde auto w benzyniaku 1.8 uszczelkapod głowicą .No normalne wymiany aksplatacyjne

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 120KM 88kW [l/100km]

12,0