Oceny Land Rover Freelander I Standard 2.0 Di 98KM 72kW 1998-2001

Land Rover Freelander I Standard 2.0 Di 98KM 72kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Freelander I Standard 2.0 Di 98KM 72kW 1998-2001

~Gap
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Zaczne od plusow Landrovera wiec... +dobre wsiadanie i wysiadanie z autka bo wysokie +oszczedne po mieście jak na naped 4x4 +brak obawy o kontakt z kraweznikiem lub zawieszka + dobrze sprawdzil sie w terenie , gorki ,bloto, krzaki itp super! Teraz minusy... -mam 190 cm wzrostu ten samochod nie nadaje sie dla duzych ludzi- bardzo mala szyba przednia ktora ogranicza widocznosc szczegolnie wtedy kiedy podjechalo sie za blisko swiatel,...
3,4
~logobankplus@wp.pl
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Ja po prostu kocham to auto i wcale się nie zrażam ironicznymi wypowiedziami zwolenników prawdziwych terenowych Land Roverów i innych terenówek . To auto z pewnością nie jest dla nich . Jest to naprawdę fajna , wygodna ,duża osobówka z nieco ponadprzeciętnym prześwitem . Niestety ten wspaniały obraz psuje dosyć duża awaryjność .Problem jest o tyle poważniejszy niż zwykle , że naprawy przeważnie dotyczą bardzo kosztownych podzespołów .Próżno...
1,8
~Majkel
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Auto bardzo awaryjne, silnik, turbina, przekładnia kątowa, sprzęgło, nagrzewnica, pompa wtryskowa, końcówki wtrysków, wszelkiego rodzaju czujniki. Zawieszenie delikatne. Jedyny plus to jak na razie po 20 latach brak korozji na nadwoziu.
~Piotr
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
samochód służy mi od prawie czterech lat, jedynym poważnym problemem był zepsuty reduktor na samym początku, poza tym drobiazgi, z którymi w większości sam sobie poradziłem. pilnuję wymiany oleju na czas (półsyntetyk), poza tym lać ropę i jeździć! Mój \"Freak\" jest używany na codzienne dojazdy po mieście, dalsze trasy, a również regularne wizyty poza asfaltem - optymalny do moich potrzeb!
2,7
~grzesiek
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
za taką kasę to pomyłka, kupiłem uźywanego 4 latka za 50 000 zł zawiodłem się mocno, bardzo ładny wygląd zewnetrzny, środek dosyć toporny to jest duży plus ale tylko dla innych kierowców którzy nie muszą go eksploatować
~Artur
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Wygodnie, spalanie w normie, duży plus w zimie to napęd na 4 koła. Przyjemny wygląd.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Standard 2.0 Di 98KM 72kW
8,9
4,1
~kajorzbajor@op.pl
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Gdy bym miał kupic nastepne auto to kupił bym land rovera i tez z tym samym silnikiem 2,0TD 98KM
~Zadowolony:)
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Jestem bardzo zadowolony z autka,nie jest one dla każdego,trzeba być kimś żeby nim jeździć.
2,5
~Dawid
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Nie kupujcie tego auta, zapłacicie za nie nie 20000, a 40000!
4,1
~GRZEGORZ:-)
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
FREELANDER W MOJEJ OPINI JEST BARDZO ŁADNYM I FUNKCJONALNYM AUTKIEM.JEZDZI SIE NIM DOSKONALE I WYGLĄDA ON BARDZO ŁADNIE!!!
Land Rover Freelander I Standard