Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Standard

JAn, 14 lat temu
Silnik 2.0 TD4 112KM 82kW
Rok produkcji 2004
Land Rover Freelander I Standard 2.0 TD4 112KM 82kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Inne : Posiadam juz go troche i nie powiem zlego slowa. wszyscy ci co maja słabe nadmuchy, zgrzyty, itp... -niech nie przerabiaja samochodow u kowali! Jak chcesz miec TANIM kosztem ten samochod -to znaczy ze cie NIE stac na niego! Swietny na nasze drogi a raczej bezdoza, prowadzi sie swietnie, ustereki: a to głosnik sie spalił, gdzies podpora wału drzała -takie drobnostki. Generalnie polecam !!! Tylko panowie/panie -realnie z przebiegami :), 30,000km/1rok to norma dla tych samochodow, a przebieg 200-300tys to nic!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD4 112KM 82kW [l/100km]

7,7