Oceny Land Rover Range Rover III 3.6 TD V8 271KM 199kW 2005-2012

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover III 3.6 TD V8 271KM 199kW 2005-2012

3,5
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Gdyby nie nie ta zawodność, byłby to król SUVów. Samochód komfortowy, bezpieczny, jak na swoją wagę całkiem dynamiczny. Kwestia wyglądu to dla każdego subiektywna kwestia. Mi od zawsze się ten kanciak podobał. Natomiast liczba mniejszych i większych usterek lub awarii wręcz zatrważająca.
3,5
~Maxi
~LUIS
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Wspaniałe auto dla rodziny (bezpieczne, pojemne, wygodne, wręcz komfortowe). Rozważałem różne opcje, ale wystarczyło, że wsiadłem do tego samochodu i się zakochałem. Wiedziałem, że muszę je mieć. Do tego dobry nieautoryzowany serwis i nic tylko jeździć. Gdyby średnie spalanie zamiast 14-16l/100 wychodziło 12-13l/100 byłoby ideałem. Doskonała robota. Brawa dla twórców RR.
~carfreak
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Jak powiedział Jeremy Clarkson - Simply the best... Jeździłem już prawie wszystkim w klasie wyższej i lux i Range jest absolutnie poza kategoriami. Jesli masz kasę, idź i kup. Nie bedziesz chciał jeździć niczym wiecej
~BRUNO
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
KANCIASTY"BRZYDAL"AUTO JAKO CAŁOŚĆ DOSKONAŁE-B.CICHE,B.DYNAMICZNE,ŚR.SPALANIA 12L,CUDOWNE NAGŁOŚNIENIE,B.SKUTECZNE HAMULCE,FANTASTYCZNE PNEUMATYCZNE ZAWIESZENIE-IDEALNE NA POLSKIE DROGI,IDEALNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ.WADY:ODGŁOS ZAMYKANYCH DRZWI-BRZMI JAK W TANIM AUCIE,ZBYT INTENSYWNE GRZANIE SIEDZEŃ,NIEDOPRACOWANA ROLETA BAGAŻNIKA,ZA MAŁO PRAKTYCZNYCH SCHOWKÓW
~Adek
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Świetne auto. Komfortowe,bezpieczne,mocne. Dobrze wyciszone.Ekonomiczne i bezawaryjne -pod warunkiem zakupu auta nie zajechanego.
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover III 3.6 TD V8 271KM 199kW
13,5
~Kuku
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Samochód idealny dla 4 osobowej rodziny lubiącej jeździć na dłuuuuugie wycieczki . W trasie rewelacja w mieście nieco za duży przy parkowaniu .
4,1
~JaTata
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
fajny samochod, stylowy i funkcjonalny choc nie tak jak discovery, fajny silnik i hamulce, zdecydowanie jednak zbyt drogi i nie trzyma się drogi tak jak powinien
~radzio
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Najlepsze auto w swojej klasie ! Połączenie tradycji, klasy z nowoczesną technologią przyniosło znakomity rezultat. Polecam
~Bogdan
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
piękny, wygodny i z klasa samochod o super silniku i wlasciwosciach terenowych czego chciec wiecej ;)