Lista ocen Lexus CT Hatchback 5d (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bart
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Niemal doskonale ale jednak: brak regulacji części lędźwiowej foteli przednich - jest wygodnie i na długich trasach nie odczuwa się zmęczenia ale ten element wydaje się już standardem, a tu brak. Podłokietnik środkowy po 2 latach stracił swoją pierwotną miękkość i uwiera w łokieć na dłuższych trasach. Oświetlenie bagażnika tylko z jednej strony i zdecydowanie za słabe. Przycisk Parkingu umiejscowiony za blisko przycisku napędu elektrycznego -...
~LP
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Każda funkcja, a tym samochodzie jest ich sporo ma swój odrębny przycisk, naprawdę to jest wzór motoryzacji, a nie jakiś tablet z poukrywanymi funkcjami w menu. Na początku wydawało mi się, że trochę jak w Boeingu i że za dużo tego dookoła, ale jak się człowiek przyzwyczai to naprawdę miło korzystać z tego auta za pomocą tej właśnie ergonomii.
~Mania
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Wszystko pod reka , ergonomiczne , wygodne, intuicyjne. Doskonale mozliwosci ustawienia fotela kierowcy (lacznie z pamiecia do 3 pozycji). Jak dla mnie troche za daleko (przy wygodnym ustawieniu fotela) na drzwiach przyciski otwierania przednich szyb. Albo mam za krotkie rece :D Aczkolwiek do przezycia.
~Piotr Janusz Ś
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Bez zarzutu - może trochę niepotrzebne \"otwarte czyli bez klapki\" miejsca na przednim panelu na piwa bezalkoholowe dla kierowcy i \"drinki\" dla pasażera, skracające i tak niezbyt wygodny podłokietnik.
~Razor
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Po podróży po nieciekawych polskich drogach czasami lekko coś zatrzeszczy od strony kierowcy z przodu (coś w plastikach, chyba przy szybie)
~irek_bramkarz
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Auto dla pary lub czwórki na miasto . Trasa to juz gorzej.
~KubaK
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
doskonale, plus super design .Bardzo mi pasuje.
~Eugeniusz
Jest generalnie dobrze
~Memory
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Wszystko w zasięgu wzroku.
Lexus CT Hatchback 5d