Oceny Lexus GS II 3.0 228KM 168kW 1997-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lexus GS II 3.0 228KM 168kW 1997-2004

~rower331
Sedan 3.0 228KM 168kW
Generalnie jest to bardzo fajny samochód, a w szczególności na długich trasach. W miescie trzeba się nauczyć parkować ponieważ ciężko wyczuć gdzie jest koniec samochodu a nie jest on mały. Na komfort podróży składa się głównie: bardzo dobre nagłośnienie, dobre wyciszenie oraz spokojna głowa, że samochód dojedzie do celu.
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
Najlepszy samochód jaki miałem w życiu, ma coś sobie co bardzo odpowiadało mi w codziennej eksploatacji.Dobrze że teraz mam LEXA RX 300 bo bym się zapłakał za GS 300 To jest opinie człowieka który miał 35 samochodów w życiu.
~qwerro45
Sedan 3.0 228KM 168kW
LEXUS TO AUTO DLA INTELIGENTNYCH LUDZI, DLATEGO LUDZIE KTÓRZY NIM JEŻDŻĄ MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA.TYM AUTEM MOŻNA JAŻDZIĆ W "białych rękawiczkach".Kraj który zalewa potop aut marki ŚKODA (biedny kraj) doskonałym urozmaiceniem krajobrazu jest Lexus. Już za 35tys możesz kupić GS od rocznika 1997 LISTOPAD,jeżeli jest serwisowany nie patrz na przebieg one mogą jeżdzić 1 mln kilometrów.
~igorb@satland.com.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
REWELACJA!! Miałem samochód z końca 2005 roku czyli nowy i diesel( HONDA CR-V 2.2) był to mój 25 samochód w życiu który kupiłem a zamieniłem na 8 letniego LEXUSA i jestem zachwycony. Naprawdę LEXUS to samochód + coś jeszcze co stawia ten wóź w rzędzie z najlepszymi.
~MEL KATOWICE
Sedan 3.0 228KM 168kW
zawiodła mnie tylko elektronika w postaci przednich halogenów.Wersja T3 czyli 3 elementy sport- zawieszenie, gril i felgi kosmiczne a do tego dublle BIG auspuf...niekażdy w życiu ma okazje się przejechać Lexem, ludzie umierają nieświadomi że na świecie jest tak przecudne autko.. gaz mnie drogo wyniósł ba aż 2500 euro ale warto! POLECAM P.S..mam na oku nowszą wersje`99 uff już niedługo........
~tomek
Sedan 3.0 228KM 168kW
Jest cichy ,klima mocna ,silnik elastyczny i naprawde fajnie pracuje.
~darth
Sedan 3.0 228KM 168kW
po przesiadce z Avensis (a wcześniej Passat, Camry, Volvo, Chevrolet Camaro) auto po ponad roku użytkowania wciąż wydaje mi się genialne...niesamowity wybór
~Miki
Sedan 3.0 228KM 168kW
Samochod zostal juz sprzedany, ze wzgledu na duzy przebieg i wiek. Jednak powiem szczerze, ze zal bylo to robic. Samochod jest bardzo udany, niemalze pod kazdym wzgledem.
~k.pasniewski@o2o.pl
Sedan 3.0 228KM 168kW
generalnie samochod jak na swoja klase naprawde udany. doskonala limuzyna ze sportowym zacieciem.
~hdv@wp.pl