Lista ocen Lexus IS I (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Łódź
Sedan 2.0 155KM 114kW
nie jest to limuzyna a samochód ze sportowym zacięciem. doskonale wyprofilowane fotele i wszystko pod ręką. W tylniej skóranej kanapie zanurzam się jak domowym fotelu.
~StefanK
Sedan 2.0 155KM 114kW
Z przodu rewelacja nawet jak dla mnie 100kg - 190cm. Z tyłu idealnie dla dwójki dzieci - na wakacje można jechać, ale dorosly z tyłu przy bardzo długiej trasie to się pomęczy.
~lukasz.linkowski@gmail.com
Sedan 2.0 155KM 114kW
Gdybym kupował samochód rodzinny, to pewnie byłoby go mało, ale z reguły podróżuję sam, więc miejsca na kierownicą w sam raz. Moim zdaniem lepiej jak w bmw seri 3.
~" KRIS " k.miazio@wp.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
Przód kierowca i pasażer chyba nie powinni narzekać regulacja elektryczna daje duże możliwości i miejsca jest dużo z tyłu nie jeździłem ale jest to auto raczej na 4 ludzików.
~mateoosh@gsmdoctor.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
Z przodu moze byc, troche za waski fotel a nie jestem jakims grubasem. Z tyłu jak w kompakcie, ale to GS. Generalnie moja stara astra II wypadała porównywalnie.
~Ufik
Sedan 2.0 155KM 114kW
Auto w środku nie jest Vanem , miejsca jak i przestronności nie jest za dużo. Ja nie narzekam i uważam że dla 4 osób miejsca jest w sam raz.
~Aj
Sedan 2.0 155KM 114kW
Dla mnie (192cm) z przodu miejsca jest wystarczająco. Z tyłu komfortowo siedzieć mogą osoby do ~185cm, więc jak najbardziej w porządku.
~Adam D.
Sedan 2.0 155KM 114kW
Moim zdaniem przestrzeń na przednich siedzeniach jest bardzo duża jak na tą klasę samochodu. Natomiast na tylnej kanapie jest jak w salonie.
~Jarek_28
Sedan 2.0 155KM 114kW
Często wożę z tyłu 3 dorosłe osoby na dłuższe trasy i nie narzekają, chociaż tylna kanapa wyprofilowana na 2 osoby, z przodu pełen komfort.
Dziennik kosztów dla Lexus IS I
11,9
12,4
~dosior@yahoo.com
Sedan 2.0 155KM 114kW
Wał napędowy powoduje, że jest nieco ciasne, mam 182cm wzrostu i nie sadzę aby ktoś wyższy czuł się komfortowo. Bajeczna jest mała kierownica.