Lista ocen Lexus IS I (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter
Sedan 2.0 155KM 114kW
Niektórym może brakować tutaj miejsca. Ja sam za sobą usiądę bez problemu jednakż osoba o wzroście 2m już nie bardzo.
~ambienT
Sedan 2.0 155KM 114kW
W mojej ocenie przestrzeń dla podróżujących jest w normie. Minus za brak składanej tylnej kanapy (jest slot na narty)
~aska.robert@wp.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
poprostu dobrze ,ale nie spodziewajcie sie ze bedzie tam tyle miejsca co w aucie rodzinnym ,to autko jest troszke ciasniejsze
~sayonara
Sedan 3.0 218KM 160kW
Tutaj jest bardzo przeciętnie...bardzo mało miejsca dla pasażerów..dla kierowcy ok ale nie większego niż 180 cm i 90 kg
~łukasz
Sedan 2.0 155KM 114kW
Miejsca jak w kompakcie ale super wykończenie. Dałbym 4 ale jeżdżę głównie sam więc z tyłu nie siedzę, a tam trochę ciasno dla 3 osób.
~lexus
Sedan 3.0 214KM 157kW
3 osoby jadą wygodnie, 4 dużo mniej, 5 tylko na krótkie dystanse. Mały bagażnik, brak dzielonej tylnej kanapy.
~Booocian
Sedan 2.0 155KM 114kW
Z zewnątrz auto wygląda na większe ale w środku czujemy się komfortowo. W 4 osoby podróżuje się bardzo dobrze.
~polanicazdroj@aikido-polska.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
Nie jest to duży gabarytowo samochód więc to co jest i tak jest dużo miejsca nawet z tyłu dla osoby ponad 180 cm wzrostu
~Łukasz 24 Stolica
Sedan 2.0 155KM 114kW
Bardziej sportowo niz luksusowo i przestrzennie ale miejsca nie brakuje dla nikogo zapewne samochod max dla 4 osob :))

Usterki Lexus IS I

Lexus IS I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~makalele
Sedan 2.0 155KM 114kW
jest to najmniejszy lexus i taki jest w środku, miejsca nie za wiele ale jak dla mnie wystarczająco