Lista ocen Lexus IS I Sedan (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 2.0 155KM 114kW
Mógłbym narzekać, że miejsca jest mało, ale przecież to malutki sedanik więc polecam też spodziewać się ograniczonej ilości miejsca. Osobiście mam 180cm wzrostu i siedzę z przodu bardzo wygodnie, pasażerowie nie narzekają jeżeli nie jest ich więcej niż 4, generalnie wypadałoby powiedzieć, że po dłuższej trasie wyszli zadowoleni z opinią "było wygodnie" sprawa zmienia się diametralnie na tylnej kanapie przy 5 osobach ale uważam, że...
~Radziorny
Sedan 2.0 155KM 114kW
Tutaj dobrze z plusem. siedząc na miejscu kierowcy czuję się jakby spasowany z tym autem, pozycja idealna na tor wyścigowy. Niestety brakuje mi trochę przestrzeni na szerokość. siedzi się blisko drzwi, auto jest tak jakby wąskie. na długość wszystko w porządku. W aucie komfortowo da się podróżować w 4 osoby, 5 to już tłok. Z tyłu jak ktoś chce siedzieć wysoko będzie miał problem gdyż linia opadania dachu nie daje miejsca na głowę.
~Dyferen
Sedan 2.0 155KM 114kW
Co prwada jeżdzę tylko z przodu ale jest i ok dla pasażera obok. Z tyłu jeździ mój synek ale on nie nażeka. Zazwyczaj mam tylko dwóch pasażerów a maksymalnie to jechaliśmy we czwórkę i ci z tyłu nie narzekali. tylne drzwi nie zachodzo macna na tylną kanapę, wiec myślę że w piątkę też by nie było źle. Ma nie dużu bagażnik i po otwarciu klapy jest trochę mały prześfit i przy wkładaniu czwartej walizki jest trochę zabawy.
~dazmian
Sedan 2.0 155KM 114kW
Nie jest to duzy samochod wiec za duzo miejsca nie ma. Kierowca i pasazer z boku napewno nie beda nazekac ale gdy ktos wiekszy usiadzie z tylu moze miec bardzo malo miejsca na nogi. No i w 3 osoby z tylu to dluzsza trasa bedzie meczarnia ale tak jest niestety w wiekszosci sedanow. Najwiekszy problem to brak mozliwosci skladania tylnej kanapy!
~joshua32
Sedan 2.0 155KM 114kW
Rewelacji nie ma ale w tej klasie tak ze wszystkim - ogolnie mialem problem z fotelikiem dla dzidzusia zamontowany \'tylem w bazie\' - bylo kiepsko z pasazerem z przodu bo musialem przesunac fotel troche do przodu, ale sie udalo - dla cztero osobowej rodziny wystarczy - pod warunkiem ze wozka z soba na wakacje nie biora...
~RAFAL WOLOCH RW- Rofeel
Sedan 2.0 155KM 114kW
DOSKONAŁA DLA PASAŻERA Z PRZODU DLA KIEROWCY RÓWNIEŻ CAŁKIEM NIEZŁA - DLA WYSOKICH POW. 190cm.JUZ SIĘ ROBI TROCHĘ MNIEJ MIEJSCA. Z TYŁU JEST KIEPSKO KANAPA WYPROFILOWANA NA 2 OS. PO ŚRODKU WSPÓŁCZUJE OSOBIE DOROSŁEJ - JEDYNIE DLA DZIECKA JEST OKI
~Mike
Sedan 2.0 155KM 114kW
Z przodu mnóstwo miejsca za to z tyłu kpina :) Mam 190cm wzrostu i jak sobie ustawiłem fotel to na oko jest ok 10cm odległości miedzy kanapą a oparciem :) Ale to jest można by powiedzieć auto sportowe więc co to ma za znaczenie.
~marek.kubicz@gmail.com
Sedan 2.0 155KM 114kW
Nie jest to auto na wakacyjne wypady dla 5-osobowej rodziny, ale na krótkich i średnich trasach czterosobowa rodzina będzie podróżować wygodnie. Tylna kanapa nie jest stworzona dla osób o wzroście powyżej 180cm.
~Lexus Fan
Sedan 2.0 155KM 114kW
Auto jest niestety dość kuse, tak na prawdę wygodnie podróżuje się osobom na przednich siedzeniach, z tyłu może być różnie. Bagażnik także nie zachwyca. Na samochód rodzinny raczej się nie nadaje.

Usterki Lexus IS I

Lexus IS I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Sedan 2.0 155KM 114kW
Niektórzy mówią,że ciasno,ja jeździłem głownie sam i dla mnie było w sam raz :D Jak zdarzali się pasażerowie z tyłu to też nie narzekali.To nie jest auto rodzinne.
Lexus IS I Sedan