Lista ocen Lexus IS I Sedan (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dyferen
Sedan 2.0 155KM 114kW
Rewelacja silnika prawie nie słychać tylko przyjemne mruczenie jak się mocnie dodaje gazu. Kabina wyciszona również na odgłosy z zęwnątrz. w aucie ponuj porostu bloga cisza i spokój. No i mam rewelacyjne nagłośnienie. Podczas jazdy na autostradzie przy prędkości powyżej 140 km/h zaczyna być słychać szym powietrza pewnie przez złą aerodynamikę a powyżej 160 km/h jest to bardziej odczuwalne ale nagłosnienie to rekompęsuje.
~joshua32
Sedan 2.0 155KM 114kW
Tutaj duzy wplyw ma dzwiek silnika (rzedowa 6-stka), sprzet audio, opony i materialy - pod wzgledem akustycznym wszystko jest super - wlasciwie czuc ze auto bylo zaprojektowane pod wzgledem dlugich tras bo tak od ok 100km/h jest w srodku po prostu idealnie... sluchajac muzyki w tle mozna jeszcz prowadzic swobodna konwersacje tak to pozostaje do ok 140km/h bo powyzej jest juz troche za glosno...
~dazmian
Sedan 2.0 155KM 114kW
Moim zdaniem jest bardzo slabe wyciszenie. Jak na Lexusa to sie zawiodlem. Nawet sie zastanawiam czy go nie dociszyc samemu. w Trasie jak sie jedzie autostrada 130km/h+ to robi sie powoli meczace. Pozatym nawet na nowych amortyzatorach jezdzenie po nierownych drogach jest w miare halasliwe same w sobie wiec jak dla mnie slabo :(
~Karol
Sedan 2.0 155KM 114kW
Pamiętam szok po pierwszej przejażdżce, przy zatrzymywaniu na skrzyżowaniu nie wiedziałem czy auto jeszcze pracuje czy zgasło. Naturalnie po czasie aksamitną pracę silnika słychać, ale jak na rok 1999 - perfekcyjnie, dla mnie wydech jest nawet za cichy. Plastiki nie trzaskają, dobre spasowanie.
~Ronald
Sedan 2.0 155KM 114kW
Do 100 km/h słychać tylko i wyłącznie szum opon. Powyżej 150 km/h dochodzi szum powietrza, ale naprawdę cichy. Do tej prędkości w zasadzie w aucie można mówić szeptem. Przy 180 km/h dalej jest cicho. Ciszej niż w E92 z 2008 roku, a to już coś! Jedno z najcichszych samochodów jakie w życiu widziałem.
~valvoline
Sedan 2.0 155KM 114kW
Wyciszenie dobre, ale krótka skrzynia i autostrady na dłuższą metę męczące... 3 litrówka w automacie tutaj na pewno lepsza, bo raz, że silnik cichszy, dwa, że skrzynia ma dłuższe przełożenia, trzy, że nie wyje jak ten badziewny manual.
~Radziorny
Sedan 2.0 155KM 114kW
Silnika prawie nie słychać, z racji iż jest to rzędowa szóstka w ogóle nie czuć pracy jednostki napędowej. Do 140~150km jest cisza powyżej silnik ma ponad 4tyś obrotów i zaczyna być słyszalny. Ale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
~aska.robert@wp.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
ani dobrze ani zle , slychac silnik i tyle , ten kto pisze ze to extremalnie ciche auto ,chyba wczesniej jezdzil traktorem.ja spodziewalem sie lepszego wyciszenia i sie zawiodlem ,tak wiec prosze wszystkich o pisanie prawdy.
~Mike
Sedan 2.0 155KM 114kW
O fuck... za cicho. W Hondzie miałem przelotowy cały wydech. Od razu powiem że nie był głośny, ale było go słychać na bardzo przyjemnym poziomie głośności. Za to tu jest nieprzyzwoicie cicho. I to uważam za największą wadę tego auta.
Dziennik kosztów dla Lexus IS I Sedan
11,1
13,5
~ROFEEL
Sedan 2.0 155KM 114kW
TAK JAK PISAŁEM WCZESNIEJ NA BEZYNIE SUPER !!!!!!!!! TERZA JAK JEŻDZĘ NA GAZIE ODCZUWA SIE KLEKOTANIE DELIKATNE WTRYSKIWACZY NA WYSOKICH OBROTACH NIC NIE SŁYSZE PRACA SIE WYRÓWNUJE. POLECAM ZNACZNE OSZCZEDNOŚCI NA PETROL
Lexus IS I Sedan