Lista ocen Lexus IS II (61) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ARTUR.P.
Sedan 250 208KM 153kW
Widocznos jest nieco ograniczona. Z mojego punktu widzenia, nie moge nazekac. Jako "maly model" (171) siedze dosyc nisko i co trzeba zobaczy to zobacze. Do kamery cofania musialem sie przyzwyczaic ale teraz dobrze sie dogadujemy.
~bartoszgoscimski
Sedan 250 208KM 153kW
Do przodu bardzo dobrze, mimo szerokich słupków, do tyłu mogłoby być lepiej, ale pomagają czujniki parkowania (i przód i tył jest w nie zaopatrzony) oraz kamera cofania pokazująca tor jazdy! W 2006 roku!
~Michal
Sedan 220d 177KM 130kW
Nie ma tu wielkich szyb ani panoramicznego dachu ale lusterka boczne + kamera cofania i mam wiecej niz potrzebuje, zeby spokojnie manewrowac. Lubie sposob zabudowy a widocznosc jest wystarczajaca.
~Biszkopt
Sedan 220d 177KM 130kW
Super duże lusterka, do przodu, na boki widoczność bardzo dobra. Do tyłu OK, miałem też czujniki, co pomagało, ale dało by radę i bez nich. Szyby duże, krótkie zwisy, tutaj bardzo dobra ocena.
~motofix
Sedan 220d 177KM 130kW
według mnie kwestia przyzwyczajenia po 3 mies eksploatacji jeździ się intuicyjnie, czujniki parkowania w wersji Comfort bardzo sie przydają i są bardzo dokładne w każdych warunkach
~vito1995@wp.pl
Sedan 250 208KM 153kW
marnie ale mozna sie przyzwyczaic. cale szczescie boczne lusterka sa bardzo efektywne. osobiscie lubie auta w ktorych widocznosc jest jak w czolgu - poczucie bezpieczenstwa :-)
~kuba
Sedan 220d 177KM 130kW
Szerokie i nisko poprowadzone slupki nie polepszaja widocznosci szczegolnie przy wyprzedzaniu (nie mozna wychylic glowy). No a do tylu polecam czujniki parkowania bo jest ciezko.
~Konrad z Warszawy
Sedan 220d 177KM 130kW
Słaba widoczność do tyłu i z boku szerokie przednie słupki troche utrudniaja widoczność, za to zankomite lusterka boczne + czujniki parkowania=wiecej nie trzeba.
~Karol
Sedan 220d 177KM 130kW
Nie mam problemow z widocznoscia na drodze ale bez rewelacji. Przednie reflektory sa dosyc slabe wiec widocznosc w nocy nie jest najlepsza
Dziennik kosztów dla Lexus IS II
8,9
11,9
~Siwy
Sedan 250 208KM 153kW
Niby szyba tylna mała, ale nawet jak nie ma kamery cofania to po wrzuceniu wstecznego - lusterka nurkują tak że widać krawężniki. Jest OK