Oceny Lexus IS III Sedan 250 207KM 152kW 2013-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Lexus IS III Sedan 250 207KM 152kW 2013-2015

~etomee
Sedan 250 207KM 152kW
Przystępując do akcji poszukiwania auta nie miałem specjalnych preferencji co do marki. Interesował mnie wygodny sedan klasy premium do przemieszczania się na duże odległości. Jestem też zwolennikiem aut japońskich ze względu na ich trwałość o czym przekonał mnie mój poprzedni samochód (Honda Civic). Nie odstawiłem jednak na bok aut europejskich i w zasadzie zrobiłem przegląd (prawie) wszystkiego co mieściło się w budżecie zakupu - Audi A4,...
3,2
~Tomek
Sedan 250 207KM 152kW
Wrażenie psuje mało ekonomiczny silnik oraz dramatyczna obsługa serwisu, który nie ma pojęcia o funkcjonalnościach tego auta i nie potrafi usuwać nawet najprostszych usterek, a często sam je generuje. Auto jest bardzo ładne, tym niemniej każdy kto kupuje samochód tej klasy oczekuje, iż jego pojazd będzie bezawaryjny a materiały w nim użyte trwałe. Lexus natomiast choć został wykończony ładnie, to materiały w nim zastosowane nie są odporne na...
~Robert
Sedan 250 207KM 152kW
Auto posiadam od prawie pół roku i po przejechaniu ponad 6tyć km. mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Przyspieszenie i koszty użytkowania są co najmniej akceptowalne a dźwięk silnika, wyciszenie i poczucie komfortu jest na bardzo wysokim poziomie
~StaryKaszub
Sedan 250 207KM 152kW
Przesiadka z wielkiej terenówki na "małego" sedana była dość dużą zmianą, ale efekt końcowy jest doskonały choć zupełnie z innej beczki. Jazda tym samochodem to sama przyjemność, cichutko, wygodnie aż nie chce się wysiadać. Jak trzeba to jest przyśpieszenie i wspaniały dźwięk V6, a jak chcemy wygodnie pojeździć to wizyta na stacji benzynowej mile nas zaskoczy.
~Piotr
Sedan 250 207KM 152kW
Świetne, piękne, nietuzinkowe auto. Zawsze uśmiecham się do siebie kiedy otwieram drzwi tego samochodu przed jazdą. Właśnie to, jak Lexus IS 250 jeździ, daje mi najwięcej frajdy. Jest to zdecydowanie najlepsze auto jakie miałem, a nowych aut z salonu odebrałem już 12 :)
~Wojtek
Sedan 250 207KM 152kW
Bardzo przyjemne autko, szybkie, bezproblemowe, ładne.
Dziennik kosztów dla Lexus IS III Sedan 250 207KM 152kW
8,8
~lsp
Sedan 250 207KM 152kW
Super samochód za bardzo rozsądną cenę. W stosunku do konkurencji można nawet by powiedzieć że tani:) Oczywiście porównując podobne samochody z podobnymi parametrami.
~Dj
Sedan 250 207KM 152kW
Bardzo ciekawy wygląd , i mała ilość na ulicach w stosunku do audi czy bmw , polecam kolor białaperła wygląda super i łatwy w utrzymaniu czystości nie widać plam po myciu :)
~Maciek
Lexus IS III Sedan