Lista ocen Lexus LS IV (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~StS
Sedan 600h 445KM 327kW
Jak dla mnie aż za dużo tej przestrzeni. Wygoda i komfort dla wszystkich podróżujących, nawet tych "obszernych" Łatwy montaż fotelika dla dzieci, wnętrze samochodu naprawdę wykonane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu podróżujących. No i to nagłośnienie... aż się nie chce wysiadać z auta.
~lukaszzzzzzzzz
Sedan 460 380KM 279kW
Glownie uzytkuje go sam, mam 188cm wzrostu i spokojnie znajduje odpowiednia pozycje dla siebie. robie glownie długie trasy i zawsze jestem wypoczaty. okazyjnie zona i corka tez spokojnie sie mieszcza. tutaj oceny nie bedzie bo jednak nie mialem sytuacji w ktorej moglo ocenic to wiecej osob.
~favor
Sedan 460 380KM 279kW
W aucie wygodnie mogą podróżować 4 osoby. Kierowca ma do dyspozycji fotel który może ustawić w dowolnym z 21 kierunków, fotel pasażera z przodu w 17 kierunkach a fotele z tyłu regulowane są w 6 kierónków. Miejsca na nogi jest sporo bo i auto ma ponad 5 metrów długości
~RobertM
Sedan L 600h 445KM 327kW
wersja Long hmmm ogromna i komfortowa, bez zastrzeżeń, z tyłu przy maksymalnie odsuniętych fotelach można postawić dużych rozmiarów walizkę, która nie wejdzie do bagażnika, który jest tu śmiesznie mały
~TADE
Sedan 600h 445KM 327kW
Miejsca dla 5 osób (wersja sedan bez L) sporo. Z tyłu osoby powyżej 190 chwalili komfort i miejsce na nogi plus zabawki z elektrycznym sterowaniem siedzeń z tyłu ;)))
~Sławek Rogowski
Sedan 460 380KM 279kW
jak komus w tej wersji malo mijesca to niech kupi sobie wersje L tam juz naprawdę mozna zakladac noge na noge
~J.k.
Sedan 460 AWD 367KM 270kW
Dla kierowcy idealnie, a z tylu też jest Ok. Rodzina sie nie skarży.
~Aaaa
Miejsca dostatek.