Lista ocen Lexus LS IV (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~favor
Sedan 460 380KM 279kW
Masz wybór - możesz kupić sobie mieszkanie w bloku albo to auto, jeżeli jednak wybierzesz samochód nie będziesz żałował ponieważ jest w tym aucie wszystko czego potrzebuje kierowca jak również kinoman czy audiofil w jednym. 19 głośników systemu nagłośnienia Mark Levinson'a zaspokoi uszy nawet najbardziej wymagajacym audiofilom
~StS
Sedan 600h 445KM 327kW
Dobrze a nawet bardzo dobrze. Jakość znakomita a cena - cóż zawsze może być lepiej. Te auta są drogie, nawet używane ale "coś za coś", zapłacisz na początku więcej i potem spokój na całe lata. No i komfort jazdy - dużo wyższy niż w samochodach podobnej klasy - a to musi kosztować.
~RobertM
Sedan L 600h 445KM 327kW
nowy? cena drakońska, by pozwolić sobie na zakup nowego dochody muszą być znaczne, używane? tylko modele serwisowane z pewnych rąk i unikać powypadkowej historii i tu już jest do przełknięcia. Z mojego punktu widzenia najlepiej wydane pieniądze na auto w mojej historii motoryzacyjnej
~TADE
Sedan 600h 445KM 327kW
Ceny nowych z full wypasem w cenie domu powalają. 700k za nowego trzeba było dać w opcji którą się poruszam. Ale ceny szybko spadają do rozsądnych powyżej 5 latków. Wtedy jakość do ceny rewelacja.
~J.k.
Sedan 460 AWD 367KM 270kW
Nie ma lepszego wyboru w tej klasie aut. Wiadomo ze dla każdego co innego sie liczy, ale obiektywnie patrząc otrzymujemy bardzo wiele za tak niewiele.
~Paweł
Sedan 460 380KM 279kW
Cena nie wygórowana. S klasy czy BMW 7 w tym roczniku i z takim wyposażeniem to się nie dostanie. A nie powiedziane w ogóle, że są lepsze od Lexa.
~lukaszzzzzzzzz
Sedan 460 380KM 279kW
Ja zaplacilem 140 tys zl, za 2 letnie auto z przebiegiem ponad 250 tys km, jak czas pokazal bylo warto.