Lista ocen Lexus LS IV (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TADE
Sedan 600h 445KM 327kW
W wersji Normal zbyt twardy jak na LS'a. Wersja Comfort to absolutna niwelacja przejazdów kolejowych i tramwajowych. Wahacze przód to chyba problem , po wymianie na nowe inna jazda. Układ kierowniczy aktywny "twardnieje" wraz z prędkością. Badanie pneumatycznego zawieszenia na stacjach diagnostycznych powinni zakazać bo na jakiej opcji niby ma się testować? Comfort to odrzucą, normal też buja, sport ? No własnie, tylko w PL traktuje się...
~Paweł
Sedan 460 380KM 279kW
Jedyny mały minusik ode mnie to właśnie układ jezdny. Jak dla mnie zbyt komfortowy i miękki, choć dla innych będzie to akurat pewnie duża zaleta. Powyżej 220km/h mało precyzyjny. Może w autach z pneumatyką wygląda to lepiej (szybka jazda).
~StS
Sedan 600h 445KM 327kW
Jak na tak duży samochód bardzo dobry promień skrętu i świetne zawieszenie które doskonale tłumi nierówności naszych nawet nowych nawierzchni drogowych. Doskonałe oświetlenie drogi, zwłaszcza w czasie zakrętów, no i przede wszystkim napęd na wszystkie koła!
~RobertM
Sedan L 600h 445KM 327kW
Pneumatyczne zawieszenie robi swoje, jest doskonale spasowane do tego auta. Choć nie jest tanie jeśli przyjdzie do wymiany amortyzatorów to przy masie auta 2500kg chyba nie wieli wyjścia by zrobić inny rodzaj zawieszenia
~favor
Sedan 460 380KM 279kW
Zawieszenie bardzo dobrze wybiera wszelskie nierówności nawierzchni lecz układ kierowniczy nie jest tak precyzyjny jak w bmw 7 ( ale auto stworzono do komfortowego przemieszczania się a nie do wyścigowej jazdy)
~Aaaa
Sedan 460 380KM 279kW
Do jazdy w mieście polecam standard. ew comfort. Natomiast na autostradzie i przy ostrej jeździe to tylko i wyłącznie SPORT!
~Sławek Rogowski
Sedan 460 380KM 279kW
nie trzeba trzymac w rekach kierownicy on sam jedzie po drodze, dziury to postrach dla wlasciciela BMW audi czy merca ale nie Lexusa
~J.k.
Sedan 460 AWD 367KM 270kW
Płynie, leci, unosi sie nad droga. Jakby tego nie nazwać to jest poprostu perfekcyjnie.
~lukaszzzzzzzzz
Sedan 460 380KM 279kW
Pewnosc prowadzenia, komfort, wygoda, wydaje mi sie ,ze kompromis zostal tu osiągniety. OCENA: 4+
~Robert
Sedan 460 380KM 279kW
Czuły i to bardzo dobrze. Nie trzeba sie bać przy omijaniu nagłych przeszkód że uszkodzimy auto.