Lista ocen Lexus LS IV (9) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~favor
Sedan 460 380KM 279kW
Jeżeli chodzi o wyciszenie pojazdu to jedyne po czym możemy poznać że samochód pracuje jest wskazówka obrotomierza która unosi się między zerem a 1000 obrotów a podczas jazdy to przemieszczający się krajobraz za szybami pojazdu. Dopiero po przekroczeniu kolo 5 tys obrotów moża usłyszeć delikatny pomruk benzynowej 4,6 litrowej v8-ki połączonej z wyśmienitym dźwiękiem układu wydechowego
~StS
Sedan 600h 445KM 327kW
Jak wszystkie LS-y samochód jest świetnie wyciszony. Gdyby nie obrotomierz nie byłoby wiadomo czy silnik jest włączony. Nie słychać różnicy czy jedzie się na silniku elektrycznym czy na spalinowym. Prawie nie ma szumów wynikających z opływu powietrza na karoserii. Podczas szybkiej jazdy jedyne co się słyszy to szum opon.
~TADE
Sedan 600h 445KM 327kW
Myślałem, że będzie lepiej. Irytuje mnie uszczelka szyby w drzwiach kierowcy. Może ten mój tak ma (wymienię o ile znajdę to dopiszę). Podsumowując jednak opiniami pasażerów to tak cichym nie jeździli.
~lukaszzzzzzzzz
Sedan 460 380KM 279kW
Bardzo cenie cisze w aucie, jest to czynnik ktory bardzo pozytywnie wplywa na mnie podczas dlugiej jazdy. w Tym aucie ta cisza jest. OCENA: 5
~Sławek Rogowski
Sedan 460 380KM 279kW
mozna rozmawiac sobie szeptem :D jak w mieszkaniu przy wylaczonych wszystkich odbiornikach pradu :D
~J.k.
Sedan 460 AWD 367KM 270kW
Cisza jak makiem zasiał. Bezkonkurencyjny.
~Aaaa
Sedan 460 380KM 279kW
Super! SUPER! Lexusy biją na głowę niemców.
~Paweł
Sedan 460 380KM 279kW
Jak w żadnym innym aucie, ale w końcu to Lexus.
~RobertM
Sedan L 600h 445KM 327kW
wraz z zamknięciem drzwi nastaje całkowita cisza, rewelacja