Lista ocen Lexus NX I SUV (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Regulacja ustawień świateł - fabryczne ustawienie było dla mnie za niskie. Po 27tyś lewy podłokietnik kierowcy ma pod łokciem sprasowaną i delikatnie ubitą piankę i łokieć stawiam na twardym a nie jak wcześniej miękkim podłokietniku, jest nawet widoczne wklęśnięcie - wyszła pierwsza wada - mała ale jednak - wymienione przy przeglądzie. W siedzisku kierowcy ugniótł się nieznacznie boczek siedziska fotela - gwarancja. Plastiki OK ale jakością...
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Ilość usterek przeogromna. Poczynając na wymianie uszkodzonych tarcz hamulcowych, prowadnic, wyświetlacza radia, uszczelki, przedniego chromowanego grilla, servo hamulca. I jak wspomniałem wcześniej nie naprawione stuki w układzie kierowniczym, tłumaczone jako cecha tego modelu.
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
poki co brak, chociaz w sumie z tego co pamietam to przy tylnej wycieraczce powinien byc spryskiwacz a u mnie chyba nie ma albo nie dziala, musze podjechac do ASO i zapytac, ale moim zdaniem powinien byc , w kazdym badz razie jesli jest to u mnie to nie dziala.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Brak na razie - nowe auto. Dziwne jest tylko to, że bak ma niby pojemność 56l a kontrolka paliwa pokazuje zasięg, że jest już niby np. 8km zasięgu a daje się zatankować tylko 47,5l - nie wiem czy tak ma być czy też pływak w baku wymaga regulacji.
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
Nie rozumiem , błędu konstrukcyjnego w postaci wirującej maski przy prędkości 140km / h . Zgłosiłem usterkę przy przeglądzie ... Mieli coś wyregulować , ale nic się nie zmieniło . Ciekaw jestem jak to wygląda w innych egzemplarzach ?
~Phk
SUV 200t 238KM 175kW
Póki co jedyna moja uwaga dotyczyła czujników cofania, które były domontowane dodatkowo już przez salon. Usterka wynikała z przekręcenia się jednego z czujników, co zostało szybko poprawione.
~Ciro
SUV 300h 197KM 145kW
Nigdy nie miałem żadnej usterki w samochodzie. Poza obowiązkowymi przeglądami i wymianą płynów, oleju nigdy samochód się nie popsuł i nie był w serwisie. To duży plus dla Lexusa
~mark
SUV 200t 238KM 175kW
stukanie w podwoziu jakby ktoś młotkiem walił, o dziwo z czasem ustało.Na wybojach uderzenia tłumików o podwozie
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Ponad 62 000 km i żadnych (ani drobiazgów ani dużych) awarii więc na dzień dzisiejszy 5 gwiazdek
~Janusz
SUV 200t 238KM 175kW
Skrzypi pokrywa - kurtyna bagażnika, przy większych prędkościach wibruje maska silnika
Lexus NX I SUV