Lista ocen Lexus NX I SUV (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Auto wygląda dobrze moim zdaniem, szczególnie w mojej wersji black z czarnymi dodatkami (koła, gril). Ma bardzo nowoczesny wygląd, kształt ma też minusy jak np. długi przód z maską a zbyt mały "kufer" co za tym idzie bagażnik ale na pewno na plus wyróżnia się pośród innych aut na drodze. Co do samej karoserii maska jest lekka aluminiowa o dość dużej powierzchni i przez to przy większej prędkości widocznie drga lub odkształca się od opływu...
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Ja jestem zauroczony wyglądem więc mogę dać tylko 5 gwiazdek, nie inaczej. Ale .. no właśnie, ale jak się jeździ na autostradach u naszych zachodnich sąsiadów to przy prędkościach granicznych tj. ok 180 km/h widać jak faluje maska przednia. I tutaj dla mnie spore pozytywne zaskoczenie, bo choć blacha cienka to drzwi zamykają się świetnie, bardzo przyjemnie, lekko i delikatnie.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Lubię patrzeć na ten samochód w ruchu. Bardzo mi się podoba jego płynne przemieszczanie się, lekko, niemalże bezgłośnie... jako użytkownik muszę stwierdzić, że lakier jest... "miękki" ? łatwo go zarysować. Może to przez te wymogi ekologiczne lakiery nie mają odpowiedniej chemii, która by je odpowiednio umacniała.
~JakościFan
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Nie ma na rynku podobnego suva w tej klasie, który tak doskonale wygląda i przyciąga uwagę. Kolory i lakiery.... !!! są niepowtarzalne. Wizualna strona nawet po 6 latach od debiutu rzuca na kolana niemiecką konkurencję poza małymi wyjątkami.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Wygląd, kwestia gustu; jak dla mnie najładniejszy SUV na rynku. Ostre linie i przetłoczenia nadają agresji, a cała linia powoduje ciągły uśmiech na twarzy jak się na to auto patrzy.
~Leex
SUV 300h 197KM 145kW
Po latach wygląda dobrze. I linie narysowane przez stylistów jeszcze się nie zestarzały. Maska na siłownikach. Tylna klapa podnoszona elektrycznie.
~WALDEMAR
SUV 300h 197KM 145kW
ładny,nie mniej zbiera się błoto na dole drzwi i przy myciu trzeba to wymywać ,podejrzewam ,że brakuje tam uszczelki
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Nie mam zastrzeżeń. Ładne kolory i design. Mnie się sylwetka do teraz bardzo podoba.
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
kwestia gustu nie chciałem oceniać ale system wymógł - zatem dałem średnią ocenę.
Lexus NX I SUV