Lista ocen Lexus NX I SUV (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Miejsca dla kierowcy i pasażerów jest wystarczająco - jest to poziom mniej więcej na aut klasy kompaktowej. Gorzej a nawet bardzo źle jest z bagażnikiem. Jest on za mały jak na auto dla 3/4 osobowej rodziny. Czuć to przy dłuższych wyjazdach. Nie ma też jak załadować nart, trzeba złożyć jedno siedzenie ponieważ brak banalnego otworu w tylnej kanapie. Producent podaje pojemność z tego co pamiętam 500 l - miałem taki bagażnik w poprzednim aucie -...
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Przestrzeń z przodu wystarczająca (mam 184cm), trochę ew. brakuje miejsca na szerokość na wysokości ramion ale można się przyzwyczaić, ma się na początku wrażenie bliskości i otaczania kokpitu ale po 6 latach przyzwyczaiłem się. Z tyłu wystarczająca dla 2 osób, w dalsze podróże w 3 będzie ciasno dla 3 dzieci spoko. Dużo miejsca w tyle na nogi i płaska podłoga to duża zaleta. Bagażnik ustawny ale tylko 2 małe i niewygodne haczyki na siatki....
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Z pozytywnych rzeczy to bardzo wygodne siedzenia, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Z tyłu naprawdę wystarczająca ilość miejsca dla podróżowania osoby o wzroście prawie 185 cm. a sama kanapa ma funkcję rozkładania. Zdarza mi się podróżować z laptopem na kolanach i jest bardzo dobrze z miejscem. Za kierownicą natomiast jest miejsca dużo, ale sama kierownica dla mnie wysuwa się odrobinę za mało. Regulacja góra dół jest już ok. Bagażnik...
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Ilość miejsca na tylnej kanapie jest jak aż nadto + pochylanie tylne siedziska. Z przodu w pierwszym momencie ma się wrażenie, że jest wnętrze skrojone na wymiar ale bardzo wygodnie. Mam drobną uwagę, czasem przy próbie gwałtownego skrętu w prawo łokciem haczę o podłokietnik - po 3tyg. się niby przyzwyczaiłem ale mam wrażenie że w Accordzie to było lepiej rozwiązane.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Każdy siedzi komfortowo ! Dla czterech osób w samochodzie jest idealnie, dla pięciu ciut gorzej. Oby bagaży nie miały zbyt dużo, bo bagażnik nie jest zbyt duży. Ale... trzy osoby, trochę bagażu, położona szersza część tylnej kanapy i pakuję rower szosowy do samochodu z wyjętym przednim kołem Nie jest tak źle :)
~JakościFan
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
Duzo miejsca, fajnie ze jest regulowana tylna kanapa (oparcia) w standardzie, w BMW za skladanie tylnych oparc nawet trzeba placic a nazywa sie to pakiet przestrzeni zaladunkowej .... tutaj nie dosc ze sa skladane w standardzie to jeszcze regulowane pochylenie oparcia rowniez w standardzie.
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Tutaj należą się pochwały. Najwięcej miejsca w porównaniu do wszystkich suvów w tej klasie. Szczególnie dużo dla pasażerów miejsc z tyłu. Jedyny minus że jest trochę nisko w kabinie. Samochód wyraźnie projektowany dla Japończyków o niższym wzroście.
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
Miałem wrażenie , że samochód jest większy. Widziały gały ,co brały :-((( . W tylnym rzędzie głowa haczy o dach ( mam 183 cm ). W samochodzie za 220 tyś. brak siatki odgradzającej przestrzeń pasażerską od bagażnika - bezpieczeństwo w stylu japońskim.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Komfort dla pasażerów i kierowcy jest suuuper. Za te pieniądze, jest to na prawdę najlpeszy poziom komfortu podróży jaki moża mieć. Fotele bardzo wygodne. Wszędzie miękka skóra. Wykończenie wnętrza lepsze od samochodów kilkaset tysięcy droższych.
Lexus NX I SUV