Lista ocen Lexus NX I SUV (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Samochód jest bardzo drogi w zakupie. Lexus chwali się na koniec roku rabatami sięgającymi aż 60.000 zł. na wyprzedaży. I nawet po tych rabatach ceny są droższe nawet od Mercedesa czy Volvo. W ciągu roku ceny cennikowe i można uzyskać maksymalnie 10% rabatu. Gdyby chcieć zamówić sobie samochód pod zamówienie nie z stocku dealera to strasznie drogie są dodatki. Aby zamówić sobie np. projektor przedniej szyby HUD trzeba zamówić cały pakiet który...
~gu1iwer
SUV 200t 238KM 175kW
za te pieniądze ( wyprzedaż rocznika) nie ma opcji kupić coś równie fajnego . Rozważaliśmy audi Q5 , mercedes glc . ale różnica w cenie zasadnicza (pomimo naprawdę dobrych upustów - w audi ) . W mercedesie upusty mniejsze. Nie wspomnę że zamówiłem GLC ale dealer trochę jakby nas wykolegował z terminem. I w sumie bardzo dobrze - jestem bardzo zadowolony z Lexusa
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Auto ma realny stosunek jakoś / cena - przyzwoicie mocny silnik 238 KM, napęd na cztery koła. Dobrej jakości materiały, brak jakiś stuków i pisków z materiałów wnętrza. Niestety jak za te pieniądze i markę bardzo ubogo wygląda moim zdaniem wyposażenie elektroniczne o czym pisałem wyżej.
~Marcisz
SUV 300h 197KM 145kW
Za cenę poniżej 200 tyś (tyle utargowałem) porównując wyposażenie a X3 i GLC niestety trzeba by 30-40 tyś dopłacić. B. Dobry leasing 104% i ubezpieczenie. I w tej cenie jeździsz hybrydą bez turbin, dpf, kół 2-3 masowych i innych części do wymiany. Aurisem hybrid mamy ponad 70 tyś km i "0" usterek.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Zapłaciłem 179000zł w listopadzie 2014 za wersję elite + pakiet business z nawigacją. Czy to dobra cena - pozostawiam do dyskusji. Pierwszy przegląd po 15tyś/km - 1100zł, 2 miałem gratis - wytargowany. Serwisy - wymiany oleju czy wymiany opony naturalnie poza aso za ulamek ceny.
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Moja subiektywna ocena: samochód bardzo mi się podoba ale cena nieco za wysoka. Rozumiem, premium kosztuje więc nie narzekam, ale racjonalna część mojego umysłu trochę jest zniesmaczona.
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
Jest dobrze aczkolwiek moje auto ma dopier przejechane 5 tys km, ciezko mi ocenic jakosc spasowania elementow, cos wiecej bedfzie mozna powiedziec w okolicach 100 tys km (((: jak narazie jest bardzo dobrze
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Samochód powinien kosztować 130.000 (moim zdaniem). Jeśli potwierdzi się moje zdanie o bezawaryjności TOYOTY, to akceptuję cenę taką jaka jest. Nie lubię płacić za ciągłe wizyty w serwisie ...
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
179tyś na wersję Elite AWD + pakiet business i lakier metalik w przedsprzedaży to nie szał ale to cena adekwatna do tego co otrzymujemy
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
W skali szkolnej dałbym mu 5 . W porównaniu do aut niemieckich w podobnej budzie , nie odstaje w jakości , a jest tańsze.
Lexus NX I SUV