Lista ocen Lexus NX I SUV (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
Zawieszenie - jest poza slala pisalem juz o tym wyzej, jest TRAGICZNIE twarde, gdyby mozna bylo dawac punkty ujemne w skali do -10 dalbym -10, ten samochod nie nadaje sie na polskie drogi. Co do komfortu samej kabiny wyciszenia, jest naprawde cicho, przy 160/h szumow wiatru jst mniej niz w mojej poprzedniej BMW serii 5 ktora de facto jest autem o polke wyzej bo odpowiednikiem sedana serii 5 w suvach BMW jest X5 a u Lexusa RX a nie NX, wiec...
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
W swojej klasie nie ma konkurencji - sprawdzałem i wiem! Wyjątek to ostre dynamiczne przyspieszanie. Normalna jazda dla mnie super. Najbardziej rozkoszuję się ciszą pełzając w korkach czy manewrując na parkingach - tego nie ma w innych autach. Przy bezwietrznej pogodzie nawet na autostradzie OK ale podczas silnego bocznego wiatru odrobinkę słychać świst wiatru z okolic lusterek. Przy prędkościach 150 kiepsko ale to nie auto na autostrady.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Wyciszenie jest na najwyższym poziomie. Szumy opływowe nawet przy jeździe autostradowej są bardzo słabo słyszalne; szumy opon też dobrze wytłumione. Jedyna rzecz, która czasami przeszkadza, to uderzenia kamieni o nadkola i jazda w kałużach, ale kilka godzin i temat będzie wyeliminowany.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Najcichsze auto w tej klasie i cenie. Nie ma i piszę to z pełną odpowiedzialnością żadnej konkurencji w tej klasie bo testowałem sporo aut. Oczywiście przy gwałtownym przyspieszaniu słychać silnik ale podczas normalnej jazdy, żaden podkreślam żaden diesel nie ma żadnych szans konkurować.
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Silnik dobrze wyciszony, jednak nie jest tak cichy jak choćby w Mercedesie lub nawet w Hondzie. Niestety dla kierowcy jest dosyć głośno z przednich szyb, szum lusterek i toczących się kół jest bardzo wyraźnie słyszalny. Z tyłu jest trochę lepiej.
~Piotr
SUV 300h 197KM 145kW
Samochód jest super cichy przy prędkościach do 120 km/h, natomiast jak przekraczamy 140km/h, hałas jest jak w samochodzie o dwie klasy niższym i tańszym. Rozumiem, że jest on produkowany na rynek amerykański, gdzie nikt nie jeździ ponad 110km/h.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Jak na SUVa, który ma podniesione zawieszenie, to samochód jest bardzo, cichy. Słychać szum wiatru, gdy jedziemy, ale przy takiej sylwetce nie da się nie słyszeć. A poza tym musimy mieć jakieś wskazanie audio na temat prędkości, bo samochód płynie po szosie.
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Przyzwoity poziom wyciszenia. Silnik ma bardzo przyjemny dla ucha dźwięk. Nie czuć dużych prędkości. Z okolic usterek trochę słychać szum powietrza.
~Phk
SUV 200t 238KM 175kW
Bardzo dobrze tłumi hałasy z zewnątrz i z zawieszenia. Bardzo cichy przy spokojnej jeździe, ale też bardzo dobrze brzmi przy mocniejszym przyspieszeniu.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Tempomat, 140 km/h i z przyjemnością żeglujesz po autostradzie rozmawiając z rodziną i cichutko grającym radiem. Jest OK !
Lexus NX I SUV