Lista ocen Lexus RX III SUV (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~genles
SUV 450h 299KM 220kW
Prowadzi się bardzo dobrze, hamulce super jak na auto o masie 2200 kg. Przy odpowiedniej jeździe (eko) układ hybrydowy mocno odciąża hamulce na ładowanie baterii. Nieporozumieniem jest zawieszenie pneumatyczne, komfort jak na klesę premium słaby, auto twarde, brak możliwości regulacji twardości tylko regulacja wysokości - przy SUVie moim zdanie zbędny bajer. Koszt wymiany miechów z przodu KOSZMAR - łącznie z pełnym serwisem 14 tyś. nie polecam...
~igorb@satland.com.pl
SUV 350 277KM 204kW
Układ kierowniczy jest dobry, natomiast zawieszenie to katastrofa. Miałem RX300 z normalnym zamieszeniem i było doskonałe, miałem starego rx300 z pneumatycznym i było tak sobie, w nowym modelu zamieszenie pneumatyczne to pomyłka. Stuka, wali , trzeszczy czasami. Wstyd . W Audi Q7 ( nowy model ) zawieszenie pneumatyczne to perfekcyjny instrument , lexus został z tyłu,daleko z tyłu.
~Tango
SUV 350 277KM 204kW
jak na SUV to bardzo dobrze , lekko twarde zawieszenie powoduje , ze nie buja w auacie jak na statku , można powiedzieć , że zawieszenie jest dobrze dopasowane . Na zakrętach dobrze się trzyma drogi i nie przechyla się.
~Roman
SUV 350 277KM 204kW
bez uwag w zakrety wpasowuje sie bardzo prawidłowo , trzyma się bardzo dobrze nawierzcni. zawieszenie doskonale sprawdza się zarówno na dziurawych polskich drogach jak i europejskich autostradach
~kuba
SUV 450h 299KM 220kW
Na polskie drogi ok. Do sportowej jazdy się nie nadaje.
~Bogdan
Za krótko go mam