Lista ocen Lexus UX (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Lakier metalic, grafit oceniam jako dobry. Test porównania z poprzednim autem na "B" bardzo prosty. Ptasia kupa tam na czarnym lakierze zostawiała trwały ślad, również po polerce - tutaj prawie nic nie widać. Szyku zdecydowanie dodają w wersji F-sport metalizowane dodatki oraz umiejętnie dobrane elementy plastikowe podkreślające agresywny wygląd. Moim zdaniem super. No i alusy 18 cali w standardzie. Klasa, robi wrażenie.
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
Wiele elementów wykonanych z aluminium co obniża masę samochodu, (maska, drzwi), ale trzeba uważać na uszkodzenia mechaniczne gdyż łatwiej je zdeformować. Z drugiej jednak strony nie mamy tylu problemów z korozją. Co do korozji, zabezpieczenie podwozia jest bardzo skąpe. Warto o tym pomyśleć po zakupie. Plusem natomiast jest prawie całkowita zabudowa podwozia, bardzo mało elementów narażonych na uszkodzenia mechaniczne.
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
przód bardzo ładny, tył jak Cię mogę z boku jednak to małe paskudztwo ale to subiektywna opinia. Lakier bardzo delikatny myjcie go na myjni bezdotykowej, wszelkie gąbki szmatki zostawiają rysy, które widać pod słońce, lakier ładny ale cienki. Polecam folię założyć na maskę, reflektory i dach, nie miałem żadnych odprysków od kamieni i w tych miejscach nie ma rys.
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Przyciąga uwagę, może się podobać. Zajęło mi jednak trochę czasu, aby przyzwyczaić się do jego nieproporcjonalnej i gdzieniegdzie asymetrycznej linii nadwozia. Drażni mnie jedynie nierównoległa linia bocznego przetłoczenia w stosunku do linii klamek, ale to wszystko w imię optymalnej aerodynamiki i japońskiej filozofii engawy :)
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Lexus jest zdecydowanie wyżej w kategoriach antykorozyjnych niż Toyota i tu duży plus, natomiast brakuje od niemieckich aut. Trzeba zwracać uwagę, żeby myć progi po zimie. Progi zbierają szlam z drogi, bardzo dziwna budowa.
~fidens
Crossover 200 171KM 126kW
Nadwozie jest sztywne .Auto ma masywną konstrukcję. Na podnośniku widać to od spodu. Nadwozie w dużej części zrobione jest z aluminium : drzwi, błotniki, maska.
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Naprawde ten uklad kolorów sliczny i jak na SUV-a proporcjonalny...np NX stojący obok juz za waski.
~Damian
Crossover 200 171KM 126kW
Kolor perłowy jest przepiękny. Jak z resztą każdy z gamy dostępnych kolorów.
~Wojciech
Crossover 250h 184KM 135kW
Ma swój styl! Jednym się podoba innym nie ! Kwestia gustu.
~Maja Toni
Crossover 200 171KM 126kW
W bialej perle piekna, progi zasloniete