Lista ocen Lexus UX (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Paliwo - bezołowiowa 95, spalanie, jak na moc silnika niskie wg mnie. Więc i koszt też. Serwis - płacę leasing z opcją serwisu, więc podstawowe przeglądy mnie nie kosztują (jestem po pierwszej wymianie oleju, filtrów). Nie ma wersji full, więc np. za wymianę tarcz i klocków będę płacił, ale wątpię, aby zmieniło to moją ocenę.
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
Ciężko jest określić koszty utrzymania po kilkumiesięcznym okresie użytkowania. Z całą pewnością jest to samochód oszczędny jeśli chodzi o spalanie. Części eksploatacyjne jak podejrzewam są w podobnych cenach jak do wielu innych marek ale jeszcze tego nie sprawdzałem.
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Lexusy są najtańszymi w utrzymaniu autami segmentu premium. I tym się głównie kierowałem. Przegląd w ASO i tyle. Czasem warto między przeglądami pomyśleć o częstszej wymianie oleju jeżeli jeździmy na krótkich dystansach.
~Damian
Crossover 200 171KM 126kW
Właśnie wymieniałem klocki (przód tył) i tarcze w serwisie. Całość wyszła ok 1500 zł. Koszty serwisu (przegląd jest co 15k km) to koszt 1500-2000 zł. Biorąc pod uwagę absolutna bezawaryjność jest naprawdę ok.
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
płaciłem tylko za serwis i tu gwiazdki w dół ponieważ mamy praktycznie inaczej wyglądającą toyotę chr a tam przegląd kosztuje 800 zł, a tutaj za ux-a za mały przegląd płaciłem 2300 zł
~kamilio
Crossover Facelifting 2.0 250h 184KM 135kW
spalnie 5 podczas wichury, deszczy ,niskiej temperatury na zimowych oponach-oczywiscie spokojna jazda. Przy szybkiej spalanie pokazywane przez komputer 6.5
~Wojciech W.
Crossover 250h 184KM 135kW
Wysokie koszty przeglądów w ASO w porównaniu do toyoty, czy mazdy. A i silnik nie jest tak oszczędny , jak to opisują.
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Poza typową eksploatacją nic mnie nie zaskakuje. Ogromnym plusem jest kompatybilność z częściami Toyoty.
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Gwarancja do 10 lat ale potwornie droga....
Dziennik kosztów dla Lexus UX
~Nowy
Crossover 200 171KM 126kW
Na ten moment trudno określić...jeździ ekonomicznie