Lista ocen Lexus UX (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Na pewno są tańsze auta, na pewno też droższe. Auto mam w leasingu smart-plan i jestem zadowolony. Jako wpłatę wstępną Lexus policzył mi wartość auta, które zostawiłem w rozliczeniu. Doszedł jeszcze upust za rocznik, który sprowadził cenę Lexusa UX 200 F-Sport do ceny zbliżonej do wypasionej Toyoty CH-R. Płacę ok. 1500 miesięcznie przez 4 lata i jeśli nic się nie wydarzy, to na pewno auto sobie dalej zostawię. Moim zdaniem jest ok.
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Duzo braków w wyposazeniu - brak Android Auto,brak elektryki forlteli,brak skóry na fotelach,brak wentylacji foteli,brak dzwieku premium (a inne mają) brak czujnika bagaznika.Stara technologia ekranów (tak przynajmniej wygląda -zobaczcie sami w Mercedesie czy Alfie....
~Mephal
Crossover 250h 184KM 135kW
auto kupiłem pod namową żony teraz jednak jej nie posłuchałem i zakupiłem ES-a :} Wg mnie zadowolone będą osoby o niższym wzroście, spokojnie podrużujące nie posiadające dzieci albo dzieci już odchowane jednak w tej cenie poszukałbym czegoś innego
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Jakość wykonania to półka światowa. Jednak za tą całą jakością idzie także cena. Samochód na tle konkurentów wydaje się być drogi, ale podczas moich testów innych modeli przed zakupem żaden z nich nie dorastał mu do pięt pod względem jakości wykonania.
~Jerzy
Crossover 200 171KM 126kW
Niestety w tym Lexusie wg mojej oceny producent bardzo oszczędzał na materiałach i kosztach, Niektóre materiały użyte w tym samochodzie nie przystają do tej marki. Boczki drzwi, braki w wygłuszeniu.
~Jerzy
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
Wydaje mi się, że w ostatnim czasie Lexus stał się bardziej dostępny cenowo. Może nie są to samochody tanie ale za jakość trzeba dodatkowo dopłacić i w tym przypadku nie jest to cena wygórowana.
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Lexus UX w swojej klasie absolutnie miażdży konkurencję. Tutaj bez dwóch zdań. Fantastycznie wykonany samochód.
~Damian
Crossover 200 171KM 126kW
Jestem zachwycony zakupem. Auto mam już 4 lata i były to najlepiej wydane pieniądze. Nawet seryjne radio gra świetnie.
~fidens
Crossover 200 171KM 126kW
Na plastiki trzeba uważać. Kokpit czyścic tylko na mokro. Ale niezawodności samochodu nie tworzą plastiki.