Oceny Mazda 121 II 1.3 16V 72KM 53kW 1990-1996

Mazda 121 II 1.3 16V 72KM 53kW 1990-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 121 II 1.3 16V 72KM 53kW 1990-1996

~HATER
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Brak korozji, niezwodny gdy się wymienia wszystko na czas. Autko ładne 4drzwiowe, bardzo praktyczne, bardzo kobiece(chociaż nią nie jestem ;)). Bagażnik niewielki, ale wystarczy na wypad z przyjaciółmi. Samemu jadąc też da się przycisnąć. Z chęcią wchodzi na obroty. Odcina przy ok. 8000RPM!! Silnik lubi obroty, stojąc ma 2000RPM. Zmieniam bieg przy 3000,3500 i jazda daje radochę ;).
~AskaG
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Uwielbiam moje śiubaru..pewnie dlatego ,że jest to moje pierwsze auto i jest dla mnie absolutnie doskonałe;)jako początkujący kierowca nie przeszkadza mi nawet brak wspomagania ..Podobno jest twarda..ale tylko podobno;)
3,3
~artur
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
jak na japończyka to jednak zbyt awaryjny samochód o kontrowersyjnej sylwetce(piszę o tzw. jajku),który fajnie się jeździ z otwartym dachem, relatywnie nie najdroższy w naprawach,utrzymaniu,ubezpieczeniach o super silniku jak na miasto o doskonałej widoczności, do którego się wygodnie wsiada-nie na podłogę.Przy większym zaangażowaniu i nieco większych nakładach producenta w materiały z którego wykonano zawieszenie, mógłby być to miejski super...
~xwi15@widzew.net
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Autko o niekonwencjonalnym wygladzie ,wspanialym silniku ,1,3 16V szkoda tylko ,ze wtrysk jest jednopunktowy na wielopunkcie byloby lepiej no ale gaz byl tanszy :) Uzytkowanie wychodzi mnie tanio znalazlem niedrogi skale z czesciami do "japonczykow" i mam zaprzyjaznionego mechanika ktory "nie zdziera" .Blacha nie poddaje sie rdzy ,takze z cala odpowiedzialnoscia za swe slowa moge polecic to auto.
~Andy32
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Bardzo ekonomiczne autko, żwawe aż miło, nie polecam na dalekie trasy, no może po niemieckich drogach... przy takim przebiegu prawie wcale nie bierze oleju, części nie są wcale takie drogie (jak chce się poszukać), i ten gaz....
~adiGTR
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Dobry samochód na pierwsze auto, jednak trapią go duże problemy z korozją z którymi ciężko wygrać. Auto nietuzinkowe, ciężko spotkać tak małego sedana w dodatku z faldachem elektrycznym.
3,6
~MLODY
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
ogolnie oceniam autko za dobre ;) mam 270tys przejechane i 0 wyciekow. amortyzatory czesto trzeba wymieniac na polskich drogach zwlaszcza przy jezdzie ciaglej po miescie. podwozie gnije strasznie.
4,1
~henddrix
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jestem bardzo zadowolony z mojej Mazdy i jestem pewien ze pojeździ smialo jeszcze z 10 lat. W moim egzemplarzu nawet jeszcze rdza sie nie pojawiła.
~Magda
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jestem zakochana w tym samochodzie. Jest super. Jest to stare auto, ale nie wyobrażam sobie jeździć czymś innym.
~yari
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
naprawde udane auto, dla kogos na pierwsze autko polecam :) do miasta raczej nie, bo duzo spali (gdy sie dociska, ale ten silniczek prowokuje do dociskania ;) )