Ocena kierowcy - Mazda 2 I

Silnik 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mazda 2 I 1.25 16V MZI 75KM 55kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Inne : wygląd, niby duża, a jednak mała
Karoseria : trochę rdzewieje, no ale ma już 15 lat
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos jej wyciekało z brzucha. Ale nie było to jakoś bardzo uciążliwe. w końcu przyszedł czas na zmianę autka, myślę nad mazdą 2 nowszej generacji ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.25 16V MZI 75KM 55kW [l/100km]

6,8