Oceny Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW 2003-2007

Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW 2003-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW 2003-2007

~misiek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
oczywiscie cena , ja zapłaciłem 46 tys to tez nie było mało, chociaz dobre wyposażenie (bez klimy), zwłaszcza spodobała mi sie wieża ze sterowaniem w kierownicy, co do tego ze wstrzymali sprzedaż w Polsce, to fakt ze moze byc problem z odsprzedażą (chociaz nie brakuje zażartych fanów mazdy którzy kupuja znacznie bardziej odjechane modele mazdy wogóle nie dostepne w polsce tylko sprowadzane z zachodu czy nawet USA) a z drugiej strony fajnie...
3,5
~andrzej
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
auto kupione w promocjiw 2003r w warszawie,dziś bym go nie kupił już nie sprzedawane w polsce może być problem z odsprzedażą tak naprawdę to jest to ford fusion w japońskim opakowaniu,spodziewałem się czegoś lepszego fiat punto przy tym był wzorem spasowania elementów,nie rozumiem zachwytów redaktorów nad tym autem nie umywa się do mojej starej cariny II nie wspominając o audi "cygaro" widać że to japończyk z hiszpanii za te pieniądze jest...
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Fachowa Japońska robota. Polecam autko dla singla, pary lub małej rodziny. Dynamiczne, ładne i niespotykane oraz jak na razie bezawaryjne - oby jak najdłużej. Jeśli miałbym wybierać jakieś auto klasy B, to tylko Mazdę 2. W ostatecznosći: Fiestę, Fusiona lub Fabię. POLECAM GORĄCO ! ! !
3,8
~migadam@poczta.onet.pl.
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
świetne autko, jak na tej klasy. Wyposarzenie pełen wypas. Cena nowego z tym wyposarzeniem to aktualnie ponad 60000 PLN, dlatego jest sprowadzany tylko na zamówienie. Mnie to nie przeszkadza, bo jest autem niepowtarzalnym. W Poznaniu drugiego takiego nie spotkałem a jeżdzę nim już rok. Ocena ogólna powyżej 4.
3,3
~waldek z NRW
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Moja Mazda to auto kupione przez przypadek, miala byc Toyota. Niestety na Corroli zawiodlem sie (przereklamowane przecietne auto) Mazda natomiast jest o prawie 3000 € tansze... Co tu pisac (potestujmy)
~pintor@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Sympatyczne, wygodne auto. Bardzo dobra jakość wykończenia wnętrza. Mogłoby być ciszej w kabinie..Niestety przesadnie drogie akcesoria np. bagażnik bazowy w absurdalnej cenie ponad 1600zł, nie jest lepiej z innymi dodatkami. Poza tym jak narazie nie mam poważniejszych zastrzeżeń.
Dziennik kosztów dla Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW
7,7
8,2
~bartek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
ogólnie jestem zadowolony, to jest na pewno najlepsze auto w swojej klasie, a porównywałem go z wieloma innymi: corsa, punto, thalia, vw polo, fieta, fusion , oczywiście nie ma samochodów doskonałych, zawsze mozna coś dopracować,a mazda 2 jest dośc zaawansowana w dązeniu do doskonałości :)
~arthor40@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
nie wiem czy doskonale ale naprawde trudno sie do czegoś przyczepić, taka mazda po prostu , jakość jak to w mazdzie bywa, na razie trudn mowic o usterkach, wada niewatpliwie jest cena ale jak sie juz kupio to tylko smigac
~PJ
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto małe zwinne, idealne do miasta. Wygodne nawet dla wygodnych kierowców. Niestety pojemność auta jeżeli ma się małe dzeicko nie zachwyca, Apetyt na paliwo w mieście spore, na trasie do przyjęcia.
3,6
~kurczak01
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto jak na swoją klasę trochę przeciętnie. Żonie się podoba bo radio poza miastem odbiera stacje. Hamulce mogły być lepsze