Oceny Mazda 2 I 1.4 MZ-CD 68KM 50kW 2003-2007

Najnowsze oceny Mazda 2 I 1.4 MZ-CD 68KM 50kW 2003-2007

4,1
~Konrad
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Ogólnie samochód okej. Mało pali, wewnątrz jest sporo miejsca chociaż od zewnątrz tak nie wygląda. Akurat ja trafiłem na taki, z którym miałem trochę problemów, ale to raczej z powodu zaniedbań wcześniejszego właściciela (alternator, czasem wsteczny bieg się nie wbije, klema na akumulatorze, zatrzaśnięty zamek w drzwiach kierowcy, obecnie problem z braniem paliwa przez co muszę przed odpaleniem pompować pompką ręczną i zapach spalin w środku...
~Mateusz
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Po 3 latach użytkowania autko godne polecenia, zdarzają się usterki ale części tanie i łatwe w naprawie, w moim egzemplarzu łożyska tylnych kół dawały się we znaki... Ale ogólnie lać paliwko i jeździć :)
~tojanek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Mazda 2 to dobre auto dla młodych ekonomicznych ludzi z psem lub dzieckiem. W mieście i na trasie spełnia się w 100% pod względem wygody, spalania i wykorzystania. Niestety im starsza, tym większe ryzyko usterek, ale to normalne.
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Wnętrze nad podziw duże w stosunku do rozmiarów samochodu.Moje auto zostało wyprodukowane w Japonii. Pomimo wcześniejszych pochlebnych komentarzy na temat tego modelu, nie spodziewałem się, że Mazda tak pozytywnie mnie i moją rodzinę zaskoczy :-) W porównaniu do mojego poprzedniego Opla Corsy i VW Passata (rocznik 1990) to tak jakbym się przesiadł z malucha do... Mazdy!!
~myha hecki@o2.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
mam go dopiero miesiąc ale jestem zadowolony mało pali wcześniej miałem peugeota 206 zepsuło mi się serwo. tu coś za głośno chodzi mi wentylator ( może dlatego że kupiłemgo po lekkiej stłuczce). ogulnie fajny duży w środku mój synek lubi nim jeździć
~Jacek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
fajne autko nie psujące się tanie części łatwe naprawy ekonomiczne polecam jedyny minus to korozja atakująca ranty drzwi nadkoli i progów klima w standardzie dobrze chłodzi
~katarzyna
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
bardzo udane auto do jazdy po mieście, sprawdziło się też w dłuższej trasie, ekonomiczne, silnik dynamiczny, jest sporo miejsca, wyjątkowo wygodne dla wysokich osób,
~katarzyna
~Darek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Jakość wykończenia wnętrza, szczególnie plasikowe obicia drzwi są trochę irytujące ale poza tym jestem bardzo zadowolony.
~tmz392@wp.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
fajne małe autko bardzo zwrotne i szybki do tego mało pali i jest wygodne