Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Mimo, że spodziewałem się po małym Japończyku ciasnoty, auto nie jest wcale takie ciasne. Fotele może są delikatnie za krótkie i ogólnie widać, że auto projektowane bardziej pod drobniejszych Azjatów, aczkolwiek 4 osoby średniego wzrostu spokojnie mieszczą się wewnątrz. Samochód nie jest taki mały na tle konkurencji, może sprawiać tylko takie wrażenie przez to, że wnętrze otula kierowcę.
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Mam 176cm i auto chyba jest przeznaczone dla osób do - powiedzmy 180 cm. Wadą może być krótkie siedzisko, dla osób wyższych lub o dłuższych nogach. Jest za to dużo przestrzeni dla nóg i twierdzę że mam więcej miejsca niż w Fiacie Bravo. Nogi o nic się nie uderzają, ani nie są ograniczane. Pasażer z tyłu ma mniej miejsca - szczególnie na głowę, ale mnie to nie przeszkadza.
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
5 gwiazdek, bo jak pisałem, auto na 2 osoby. Ja mam 185cm wzrostu i za sobą mogę usiąść, ale komfortu nie będę miał na dłuższej trasie. Niższe osoby mogą podróżować z tyłu, ale auto jest wybitnie 4 osobowe :) Kierowca i pasażer z przodu - miejsca pod dostatkiem.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy - wzorowo na przednich siedzeniach. Myślę, że nawet osoby do 190 cm nie powinny narzekać. Z tyłu gorzej, ale na krótkie dystanse można bez problemu zabrać dwie osoby na tylne siedzenia.
~kecup21
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
dla kierowcy i pasażera ok. problem w 2 rzędzie siedzeń ja mam 185 cm wzrostu i już mi jest za sobą trochę ciasno, szczególnie głowa dotyka dachu.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Mnie wystarcza! Jadąc we dwoje można jechać komfortowo naprawdę daleko i bez zmęczenia trasa. Daje poczucie jazdy autem większym niż jest wżyczywistos.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Mazda 2 ma 406 cm dł i jest o 12 cm dłuższa od Polo czy o 16 cm Yarisa, z tyłu jest sporo miejsca
~Dominika
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
za fotelem pasazera mamy fotelik RWF, co bardzo kasuje przestrzen z przodu,
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Bardzo dobra jak na auto klasy B. Jest naprawdę sporo miejsca.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Z przodu ok, z tyłu jak można się spodziewać przeciętnie.
Mazda 2 III Hatchback 5d