Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (109) - Ergonomia

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eres
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
wszystko ZNAKOMITE poza jednym mankamentem - gorzej wyprofilowanej popielniczki nie miałem jeszcze w całej historii. Ale to dobrze, bo prawie nie palę w aucie. Dba MAZDA o zdrowie, dba...
~Wrak
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Fotele przednie jakieś małe. Jakby za małe do tego auta. Z tyłu trochę za nisko. BARDZO POWARZNE ZASTRZEZENIE. Obudowa panela środkowego ogranicza swobode prawej nogi kierowcy. Jak w Pandzie albo gorzej.
~Bartklima
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
mam 191 cm wzrostu i jedyne co mi przeszkadza to zbyt szeroki słupek konsli i brak miejsca na rozłożenie nóg jak to robiłęm w hondzie. Pozatym widoczność i miejsca dl 4 osób na 4 +
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Można tym autem jechać długie godziny. Bardzo wygodne dobrze zaprojektowane auto dla kierowcy. Z tyłu nie jeżdżę więc z własnego doświadczenia nie wiem, ale nikt nie narzekał.
~arollo
Hatchback 2.3 162KM 119kW
Wysztko jesdt tam gdzie powinno być,audio i tempomat w kierownicy,uwagę zwracają pieknie podświetlone zegary(czerwony z domieszką niebieskiego) i deski(czerwony).
~adam (andromedes@tlen.pl)
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Znów na górkę ocena bo design auta robi na mnie takie wrażenie, że momentami zapominam o reszcie. Tak naprawdę powinno być maxymalnie 4,5 -ale to przecież bdb wynik :-)
~marik123
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kierownica wielofunkcyjna, dostateczna ilość schowków w dobrych miejscach. Wada to brak tempomatu w tych wersjach, co skutkuje potwornym bólem prawej nogi
~Orochii
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Audi to to nie jest, ja mam wersje najbiedniejsza TS. Wszystko intuicyjnie jest tam gdzie trzeba. choc w standardzie MAzdy powinny miec 4 elektryczne szyby.
~mariano
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Fotele dobrze trzymają i są wygodne. Kilka długich podróży i bez problemu. Przyciski po ręką, intuicyjne. Liczba schowków jak najbardziej ok.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Hatchback
6,4
10,1
~masiul
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Bez zarzutu. Może tylko przeszkadzać środkowa konsola, która ociera co nieco lewe kolano, ale jest to odczuwalne dopiero na dłuższej trasie.
Mazda 3 I Hatchback