Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (109) - Ergonomia

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jak na tamten rok jest naprawdę świetnie. Wszystkie drzwi otwierają się szeroko. Samochód posiada dwa podłokietniki z czego w przednim jest podwójny duży schowek. Między fotelami są dwa świetne is stabilne cup holdery, a z popielniczki można łatwo zrobić całkiem przydatny schowek na klucze, który w dodatku jest podświetlany. Schowek przed pasażerem jest gigantyczny i nie pamiętam żebym miał do czynienia kiedykolwiek z większym. Kieszenia w...
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Można mieć BMW 335 w sedanie i nie mieć gdzie położyć 2zł, telefon, czy postawić kawę w kubku. Duuuży schowek w podłokietniku, duży schowek w tunelu środkowym na 2 kubki. Miejsce na drobiazg (szczelina zrobiona pewnie na monety) oraz popielniczka (nie używam - można też stosować jako schowek, a wkład ma wyjmowany). Guziki wszystkie na swoim miejscu, obsługa intuicyjna. Tempomat na kierownicy. Podłokietnik w drzwiach miękki. Guziki od szyb...
~Rafdur79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
W kabinie wszystko jest na swoim miejscu. Mimo, iż jest to mój pierwszy Japończyk, obsługuję wszystko intuicyjnie. Radio sterowane z kierownicy, nawet jakby nie było to i tak można bez problemu użytkować podczas jazdy. Panel wentylacji bardzo czytelny, duże pokrętła. Lewarek skrzyni biegów pod ręką. Siedzenia bardzo wygodne, nawet w długich trasach (Polska-Albania-Polska)
~rafi
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
tutaj to jak kto lubi. ale wszystko odnajduje się intuicyjnie. jeździłem różnymi autami więc lokalizacja poszczególnych przycisków nie stwarzała mi problemów. rozmieszczenie przycisków trochę po francusku- włącznik świateł w dźwigni przy kierownicy. bagażnik ma dwie podłogi a kierowca podłokietnik z dwoma półkami. wszystkie szyby elektryczne.
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Na początku przygody z 3-jką przyzwyczajenia wymaga dźwignia hamulca ręcznego umiejscowiona nie po stronie kierowcy, a po prawej stronie tunelu. Ale szukanie jej ręką trwa zaledwie kilka pierwszych dni, potem sama świetnie wpada w rękę. Rewelacyjna obszyta skórą i gruba - kierownica i takaż dźwignia zmiany biegów.
~Mazdowiec
Hatchback 1.4 MZR 84KM 62kW
Wszystko dobrze rozplanowne, jest pod ręką i działa bez zarzutu. Wiatrak mógłby wiać trochę mocniej w mojej opinii. Siedzenie kierowcy trochę się już chlebocze- to nie powinno mieć miejsca. Wystarczająca ilość schowków. Świetne oryginalne nagłosnienie, bajka tylko tyle można powiedzieć.
~G
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Fotele przednie i kanapa mają dość krótkie siedziska, ale, to może wynikać z tego że to auto kompaktowe. Fotel kierowcy jak i kierownica regulowana w wielu płaszczyznach. Można je do siebie dopasować łatwo. Ogromny schowek przed pasażerem. Kieszenie w 4 drzwiach przyjmą po 1 butelce 1 litrowego napoju.
~bastek74
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kokpit powalił mnie na pierwszym spotkaniu z tym autem(dużo ładniejszy niż w mazda6). Kolor tapicerki świetny. Rozmieszczenie praktycznie wszystkiego jest bardzo intuicyjne. Fotele bardzo wygodne. materiały i plastiki na czwórkę. Miejsca tyle,że moje czteroosobowa rodzina jeszcze nie narzekała w podróży.
~Paweł
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bardzo dobre, wysokiej jakości materiały we wnętrzu. Faktycznie, konkurenci z tej samej klasy (Focus, Astra) mogą się powstydzić. Ergonomia bez zarzutów. Piękny design, fantastyczne lunety zegarów… Gdyby nie szeroki panel środkowy, od którego na dłuższej trasie drętwieje noga - ocena byłaby maksymalna.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Hatchback
6,4
10,1
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Czytałem opinie dotyczące zbyt małych przełączników na konsoli centralnej. Według mnie jest ok. Wygodne pokrętła, czytelne opisy. Cieszy mnie duża ilość schowków. Świetne są uchwyty na kupki między fotelami oraz duży podwójny schowek w podłokietniku. Ogromny schowek przed pasażerem.
Mazda 3 I Hatchback