Ocena kierowcy - Mazda 3 I Sedan

Pitek2204, 8 lat temu
Silnik 1.6 MZR 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Powiem krótko. Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Silnik rewelacja ! Bezawaryjna jednostka której praktycznie nie słychać ! Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Skrzynia bez żadnych luzów. Biegi wrzuca się tak jakby były nie wyrobione. Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Rewelacyjny układ jezdy ! Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Widoczność z przodu i z tyłu bardzo dobra :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Ergonomia rewelacja :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Wentylacja ok :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Przestrzeni z przodu i z tyłu wystarczająco :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
W środku auta nie słychać że jest odpalone :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Troche spali ale wole to niż jeździć po mechanikach :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MZR 105KM 77kW [l/100km]

7,2