Ocena kierowcy - Mazda 3 I Sedan

Silnik 1.6 MZR 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: 5 lat
Mazda 3 I Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś nowszego i szczerz powiedziawszy boje sie zmienić na jakąś pierdziawkę (nowe silniki turbo doladowane bo gazu juz nie wsadzisz), cieżko bedzie sie rozstać. Podsumowaując ten kto jezdzil mazda doceni bezawaryjnosc i przyjemnosc z jazdy!
Zawieszenie : łaczniki raz na rok

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MZR 105KM 77kW [l/100km]

8,7