Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kambo
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Dla mnie Mazda jest gwarantem niezawodnosci. W mojej rodzinie od 20 lat jezdzi sie tylko samochodami tej marki (626 92r, 626 96r, M6 2002r, M6 2012r 323F 1995r) i zaden z w.w. modeli NIGDY nas nie zawiódl. Oceniana tutaj Mazda3 spisuje sie jak narazie - po 3 latach uzytkowania - bez zarzutu! Oczywisce ma pewne wady i to na nich postaram sie skupic. Ale moja generalna ocena tego auta to 5 gwiazdek. Glównie za bezawaryjnosc!
~Wojtek2009
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jestem z auta bardzo zadowolony.Brak mi w nim jedynie kilku gadzetow,ktore uważam za oczywiste w aucie za ta cene:klimatyzowany schowek,gniazdko 12V w bagazniku,USB,schowek w konsoli(obojetnie gdzie,w mazdzie go nie ma).Sprawe ratuje schowek w podlokietniku i zlacze AUX.Nie mam co zrobic z drobnymi jadac autostrada,drobiazg-a denerwuje.
~Kuba
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Auto bardzo przyjemne, ładne w niebieskim lakierze świetnie się prezentuje, lecz nie jest dla każdego. Pali bardzo dużo jak na silnik 1.6 i tę moc, jest bardzo twarde i dość niskie więc jazda po progach/dziurach to katastrofa. Wnętrze na fajnym poziomie, bogate wyposażenie, miejsca dla mnie wystarczająco (183cm wzrostu)
~wujdobro
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kupiłem auto przy 40 tyś. km, Teraz ma ok. 87 tyś km przebiegu. Po przejechaniu ponad 47 tyś km można powiedzieć jedno - to dobre auto. Dobre dla spokojnego kierowcy, który od czasu do czasu jeździ w trasy na średnie dystanse. Nie jest dobre do wyprzedzania, brakuje mocy w porównaniu do nowszych silników turbo/diesli/elektrycznych.
~Rozczarowany
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Od samochodu za 70tys oczekiwałbym wiecej. Nie było poważnej awarii, mam do niego zaufanie, nie boje się jeździć w dalsze trasy. Nawet wygodny, długa jazda nie męczy. Niestety te drobiazgi są niepokojące. Na razie to 2 lata a co potem, po gwarancji... Może oczekuję za wiele...
~b0rderline
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Dobre auto, które może się podobać, ale ogólny wizerunek psują niebotyczne spalanie przy przeciętnych osiągach i nerwowe prowadzenie na wyboistych drogach. Szkoda, bo liczyłem, że właśnie osiągi i prowadzenie będą największą zaletą mojej trójki.
~Martin
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
W miarę dobre auto z kilkoma wadami. Cena tutaj jest akurat jednym z plusów jednak jakość wykonania nie powala a wyciszenie pojazdu jest tragiczne. Jeśli chodzi o napęd to silnik benzynowy 1.6 jest beznadziejny. Zdecydowanie 2.0
~yamamoto-r
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Po pierwsze pisze tu o silniku którego nie ma w tabeli a ja taki mam czyli 1.6 diesel 109 KM. Było by świetnie gdyby w kabinie było ciszej. Całokształt na mocną czwórkę ! Samochodzik będzie się podobał nawet za 20 lat
~Jaro
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Przesiadłem się z Octavii I 1.6 MPI. Gdybym teraz miał zmieniać powróciłbym do poprzedniego samochodu, biorąc pod uwagę również kwestię ceny. Jeśli ktoś jest przekonany bo auto jest piękne i nie będzie czuł po kieszeni to polecam :)
Dziennik kosztów dla Mazda 3 II Hatchback
6,6
8,2
~Tomasz Cilos
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jak na auto, które można obecnie kupić w okolicach 30tys. zł to bardzo dobry samochód bo się nie psuje, dobrze wygląda na zewnątrz i w środku i nie pali wcale dużo. Czego chcieć więcej za te pieniądze?
Mazda 3 II Hatchback