Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kermit
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Podsumowując. Kupiłem auto, od którego oczekiwałem dynamiki, lekkiego zacięcia sportowego, dobrych hamulców i sztywnego zawieszenia. Nie zawiodłem się. Dziś może kupiłbym zamiast 2.0 - 2.3 ale to już ekstrema.
~karol
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
auto spisuje sie bardzo dobrze, jedynym mankamentem to spalanie, choc jezdze ekonomicznie. mitem jest podawan w prospekcie spalanie. poza tym autko jest suuper!!
~Zawiedziony
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie polecam. Blacha sypie się bardziej, niż garnek po 20letnim gotowaniu. Zawieszenie też gorsze niż w nie jednym VW, czy to Golf 3, czy Paseratii.
~TM
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Moim zdaniem zdecydowanie najciekawsze auto w swojej klasie. Parametry Golfa, a linia nadwozia \"odjazd\". Trochę kosztuje ale warto.
~Rafał M.
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Za tą cenę jest OK. Nietuzinkowy wygląd, solidny i wygodny. Jedynie co zostawia pewien niedosyt to silnik, przy pojemności 1,6l oczekiwałby większej mocy.
~wew
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Spodziewałem się więcej, serwis psuje opinie o samochodzie bynajmniej w moich oczach. Nowej Mazdy już nie kupie
~Budzikowski
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Od nowości, bardzo pozytywnie zauroczony jestem tym autem. Mam wersje robioną w japoni nie na węgrzech.
~mg
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Świetnie wygląda, kokpit super, bogate wyposażenie, dobra dynamika, dobra jakość wykonania.
~Daniel
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Auto godne polecenia ale są pewne szczegóły, które psują samopoczucie! Przeczytaj wszystko to się dowiesz co!
~krl
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Auto posiada według mnie tylko jedną wadę, trzeszczenie plastików, pukanie pułki etc.
Mazda 3 II Hatchback