Lista ocen Mazda 3 III Hatchback (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sixxn
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Z początku bałem się o przestrzeń przed samochodem, wydawało mi się (przed jazdą próbną), że nie będę czuł przodu i maski, okazało się, że już przy 1 parkowaniu wyczułem samochód na 10cm!
~bart
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Ogólnie dobra, niektórzy narzekają na widoczność do tyłu faktycznie przez szybę jest słaba ale duże lusterka zewnętrzne + czujnik parkowania tyłem poprawiają sytuacje
~p4dev1
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Widoczność z przodu nieco utrudniają szerokie boczne słupki. Widoczność do tyłu mocno ograniczona. Duży plus za olbrzymie lusterka. Warto kupić z tylnymi czujnikami parkowania.
~Chmielu81
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jak to w teraźniejszych samochodach ale od czego są czujniki? Szkoda że w opcjach nie ma kamery cofania. Miejsce w klapie jest więc może będzie można kiedyś dokupić.
~Sebring
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
tutaj miałem problem z dziwnymi trzaskami w kabinie od samego początku po 2 latach w końcu serwis mi to zrobił nałożył gumowe nakładki i jest OK
~p4mazda
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Do tyłu mizerna. Z przodu widoczność ograniczają duże słupki oraz długa maska. Widoczność trochę rekompensują duże lusterka.
~Roadfun
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Widoczność w hatchbacku dobra, duże lusterka pomagają. Oczywiście trzeba uważać bo słupki ograniczają widoczność.
~HerrB
Hatchback 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Trochę słabo do tyłu. Tylna szyba jest dość mała, a tylne boczne małe i zwężające się ku tyłowi. Ale to nie jest jakiś wielki problem.
~Matteo
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Boczne słupki zarówno z przodu jak i z tyłu ograniczają nieco widoczność. Jest to do przeskoczenia, ale trochę kłopotliwe...
~jurek_091
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wszystko widać, a systemy kontroli martwego pola i inne czujniki doskonale wspomagają kierowcę.
Mazda 3 III Hatchback